Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Veľkosť

Farba

Určenie

Šírka

product.promotion_ratio

Kolekcie 580(16)

Schovať filtre

Pánske New Balance 580

Pánske topánky New Balance 580 sú jedným z našich najobľúbenejších modelov, ktoré sa vyznačujú nielen výrazným dizajnom, ale predovšetkým bezkonkurenčným komfortom nosenia. Sú vysoko cenené tými, ktorí hľadajú obuv perfektným spôsobom kombinujúcu štýl a pohodlie.

New Balance 580 – ako vznikli?

Pri navrhovaní športovej obuvi pre mužov kladieme dôraz na kreativitu a najvyššiu kvalitu spracovania. Naším cieľom je vytvárať obuv, ktorá uspokojí amatérov aj profesionálnych športovcov. Tak vznikli topánky New Balance z radu 580. Pánske tenisky New Balance sú určené pre ľudí, ktorí hľadajú obuv najvyššej kvality.

Moderné technológie v snahe o pohodlie - New Balance 580

Pánske topánky New Balance zo série 580 sú kombináciou klasického dizajnu a najnovších technológií. Ich zvršok je vyrobený z kvalitnej semišovej kože, syntetických a textilných materiálov. To, čo charakterizuje tento model sú výrazné bočné panely z hladkého semišu a vysoká medzipodrážka. Pre maximálne pohodlie sú New Balance 580 vybavenéá hrubou, dokonale odpruženou medzipodrážkou s technológiou Rollbar®. Táto inovatívna technológia pozostáva zo špeciálne tvarovanej platne umiestnenej pod pätou, ktorá sa pripája k oporným prvkom na okrajoch topánky. To zabraňuje prevráteniu chodidla dovnútra a poskytuje vynikajúcu podporu ľuďom s nadmernou pronáciou alebo silnou supináciou. Ak chcete vedieť viac o topánkach pre pronátorov a supinátorov, prejdite na článok.

Pánske New Balance 580 – s čím ich nosiť?

Pánske topánky New Balance z radu MT580 sú dokonalým doplnkom lifestylového oblečenia. Sú ideálne pre ležérne štylizácie, dokonale sa hodia k džínsom aj športovým bundám. Dajú sa skombinovať aj s teplákovými súpravami alebo joggermi a vytvoria tak ležérny outfit na víkendový výlet mimo mesta. Vďaka svojej konštrukcii sú New Balance 580 vhodné na každodenné používanie, tak aj na dlhšie výlety a výpravy.

Ak vás zaujíma, aké ponožky sa budú hodiť do pre 580-tok, pozrite si návod

Prečo si vybrať New Balance 580?

Pánske bežecké tenisky New Balance 580 sú dokonalou kombináciou výrazného dizajnu, špičkových technológií a bezkonkurenčného pohodlia. Ich inovatívne riešenia, ako je technológia Rollbar®, zaručujú nohám vynikajúcu oporu a stabilitu. Za spomenutie stojí aj vysoká kvalita spracovania, vďaka ktorej sú topánky New Balance 580 nielen štýlové, ale aj trvácne a odolné voči poškodeniu.

Ako sa starať o topánky New Balance 580?

Aby boli bežecké tenisky New Balance 580 v skvelom stave, je potrebné pamätať na jej správnu starostlivosť. Menšie nečistoty pravidelne odstraňujte mäkkou kefou alebo vlhkou handričkou. Ak sú topánky silnejšie znečistené, môžete použiť šetrné čistiace prostriedky určené pre daný typ materiálu. V prípade semišového zvršku môžete použiť špeciálny sprej na čistenie a ochranu semišu.

Zistite, ako čistiť tenisky, aby nám dlho slúžili a boli v perfektnom stave