Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Kategórie

Veľkosť

Farba

Určenie

Oblečenie(13)

Schovať filtre

Ako obliecť športujúce dieťa?

Oblečenie je veľmi dôležité pri vykonávaní akéhokoľvek športu. Od neho závisí, či bude naše telo správne fungovať aj počas horúčav či chladnejších dní. Aké detské športové oblečenie teda poskytne dieťaťu pocit pohodlia, aby sa nerušene mohlo venovať svojej vášni?

Dětské tričko

Prvým a zároveň jedným z najdôležitejších prvkov je detské športové tričko. Malo by sa vyznačovať primeranou priedušnosťou a odvodom vlhkosti a zaručiť tak dieťaťu pohodlie pri každej činnosti. Pozornosť venujte aj vnútornej strane trička, či je vyrobené bezšvovým systémom – detské športové oblečenie by nemalo dráždiť jemnú pokožku malých športovcov.

Detské šortky

Rovnako ako v prípade tričiek, aj šortky by mali mať systém odvodu vlhkosti a cirkulácie vzduchu. Takéto detské oblečenie musí mať naviac elastický pás so sťahovacou šnúrkou vo vnútri, aby šortky napríklad pri behu náhodou nepadali. Veľmi dobrý príklad toho, ako môžu vyzerať perfektné detské športové nohavice, nájdete v sekcii šortky e-shopu NB. Obsahuje mnoho modelov prispôsobených všetkým potrebám mladých športovcov.

Detské topánky

Pri výbere topánok dbajme na ich kvalitu, najmä ak sa naše dieťa intenzívne zdokonaľuje v športových zručnostiach. New Balance pre deti ponúka široký výber takejto obuvi s rozdelením podľa jednotlivých disciplín. Skúsenosti prenesené z obuvi pre dospelých zaručujú výborné parametre, výkon a hlavne bezpečnosť nohám.

Mikina a tepláky

Ak vaše dieťa počas chladnejších dní cvičí vonku, uistite sa, že má so sebou vhodné športové oblečenie s dlhým rukávom. Najlepšie budú v tomto prípade mikiny a tepláky New Balance. Detské športové mikiny by mali chrániť pred vetrom a miernym chladom. Je to dôležité pre zdravie vášho dieťaťa a najmä pre jeho svaly, ktorým pri prílišnom prechladnutí môže hroziť zranenie. Teplákové súpravy by naopak mali byť o niečo väčšie, aby sa pod ne dali prípadne obliecť šortky. New Balance vám prináša mnoho modelov, ktoré tieto požiadavky spĺňajú. Najobľúbenejšie sú tepláky a mikiny s technológiou NB Dry - systémom výbornej priedušnosti. Tepláky sú najlepšie oblečenie do školy! Prečítajte si o tom, ako vytvárať kompletné sady teplákov pre deti.

Čiapky

Rovnako dôležité sú mierne zateplené čiapky ako aj šiltovky Keď teploty klesnú, zateplené čiapky chránia hlavu a uši pred mrazom. Šiltovky sa naopak hodia počas slnečných horúcich letných dní. Nezabudnite ani na tento prvok výbavy malého športovca. Nič nevyrušuje pri športe tak ako ostré slnko alebo chlad.

Ak teda vaše dieťa miluje beh, futbal alebo akýkoľvek iný šport, uistite sa, že má vhodné detské športové oblečenie. Vďaka nemu mu aktívne trávenie času ešte viac spríjemníte. A predovšetkým mu tak zaistíte bezpečnosť a zdravie. Čiapky a ich druhy - spoznajte ich a vyberte najlepšiu čiapku New Balance pre dieťa!