Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Kategórie

Veľkosť

Farba

Určenie

Šírka

Kolekcie

Made in USA & UK(42)

Schovať filtre

Pánske topánky vyrobené v USA a Veľkej Británii – jedinečná séria New Balance

Pozrite sa na módne pánske topánky New Balance. V našom obchode nájdete značkové pánske topánky z USA a pánske topánky z Veľkej Británie, ľahko dostupné a za atraktívne ceny. New Balance je jednou z popredných odevných spoločností, ktorá sa špecializuje na výrobu športovej obuvi, športových doplnkov a športového oblečenia. Náš koncept je založený predovšetkým na investovaní do výskumu nových technológií, ktoré zvyšujú pohodlie a starajú sa o nohy našich zákazníkov. Vďaka tomu majú pánske topánky z USA a pánske topánky z Veľkej Británie nielen atraktívny dizajn, ale sú aj bezpečné a pohodlné.

Pánska obuv z USA – topánky pre náročných

Pozrite si naše pánske topánky z USA, vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Zvlášť pozoruhodná je séria 990, ktorá vznikla po rokoch intenzívneho výskumu biomechaniky ľudskej nohy. Vďaka použitiu najnovších technológií sa pánske topánky z USA New Balance 990 vyznačujú dobrým vetraním, vysokým odpružením a odolnosťou. Za zmienku stojí aj obuv zo série 99X vyrobená v Spojených štátoch. Tieto topánky sú vyrobené z prírodnej kože, syntetickej sieťoviny a semišu a boli vyrobené technológiou Abzorb. Vďaka tomuto riešeniu sa obuv vyznačuje vysokým odpružením podrážky.

Pánska obuv z Veľkej Británie – nadčasová športová obuv pre každého

Vyskúšajte aj módne pánske topánky z novej kolekcie New Balance. Medzi nimi stojí za zmienku model New Balance 1500, ktorý má päťdielnu podrážku so systémom ENCAP a model New Balance M991GBT, vybavený podrážkou odolnou voči oderu s technológiou Abzorb a N-durance. Pozoruhodná je aj klasická a nadčasová séria 576. Modely pánskych topánok New Balance OM576GPM sú vo výrobe už viac ako 20 rokov a tešia sa neustále vysokej obľube.

Je to športová obuv, ktorú môžete zladiť s mnohými štýlmi - od každodenných, ležérnych, až po oficiálne (kto hovorí, že sneakersy a sako nejdú dokopy?). Zistite, ako nosiť tenisky nielen v športovom štýle.

New Balance nie je len atraktívny dizajn

Pánske topánky z USA a pánske topánky z Veľkej Británie značky New Balance sa vyznačujú nielen atraktívnym dizajnom, ale aj najnovšími technológiami. Módna pánska obuv New Balance je vyrobená pomocou technológií ako je napríklad N-durance (zvýšená trvanlivosť podrážky), OrthoLite (tlmiaca antibakteriálna stielka obuvi), Encap (technológia na výrobu polyuretánovej podrážky a tlmiacej vrstvy EVA) alebo Abzorb (tlmenie podrážky topánky pomocou polymérnej zložky). Vďaka použitiu najnovších technológií sa pánska obuv New Balance vyznačuje vysokým komfortom používania a odolnosťou.

Módne pánske topánky pre každý rozpočet

Ponuka New Balance určená pánom je veľmi široká, vďaka čomu si môžu vybrať kvalitnú obuv, ktorá čo najviac uspokojí ich potreby. Vďaka svojej vysokej kvalite je to nákup na dlhé roky. Snívate o módnych a odolných teniskách? Stavte na nové pokročilé technológie, pohodlie a komfort pri používaní, ako aj na ich atraktívny a nadčasový dizajn. Vyskúšajte pánske topánky New Balance! Prečítajte si tiež: Pánske šortky – ako nosiť pánske športové šortky? Spoznajte dress code!