Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

Oteplený produkt

Rozsah zliav

Zimná vetrovka(5)

Schovať filtre

Dámske prešívané zimné bundy

Dámske prešívané zimné bundy, klasické páperové bundy, módne parky alebo krátke dámske zimné bundy? Bez ohľadu na to, aký štýl nosíte a akej klíme je prispôsobený vás šatník, dámske zimné bundy budú neodmysliteľným prvkom zimných štylizácií.

Aké dámske zimné bundy sú v móde?

Pri príprave sezónneho šatníka sa oplatí dbať na to, aby jeho súčasťou bolo oblečenie, ktoré je nielen estetické, ale aj praktické. Jedným z povinných prvkov budú samozrejme dámske zimné bundy, ktoré sú neodmysliteľným prvkom zimných štylizácií. Dámy, ktoré sa rady obliekajú elegantnejšie a štýlovejšie, určite vsadia na dlhý kabát, no vedľa neho by sa v šatníku mala objaviť aj dlhá zimná bunda. Ide o mimoriadne praktické, funkčné a pohodlné oblečenie, ktoré s nami udrží krok aj počas chladnejších dní, poskytne nám optimálny tepelný komfort a navodí chuť vyliezť spod teplej deky von a nadýchať sa vzduchu aj počas nižších teplôt.

Dámske zimné bundy – aký model si vybrať?

Zamyslite sa už dnes nad tým, ako zariadiť svoj šatník dámskym oblečením, ktoré vám zaručí pohodlie počas zimných dní. Ak hľadáte funkčné a módne riešenie každý deň, radi nosíte módu v mestskom štýle a nadovšetko si ceníte pohodlie, vsaďte na zimné dámske bundy New Balance, ktoré budú vašim neoceniteľným spoločníkom. Skvele doplnia voľné a športové štylizácie na každý deň, osvedčia sa pri výletoch či dokonca zimných aktivitách.

Na čo si dať pozor pri výbere dámskych zimných búnd?

Dizajn je pre vás dôležitý, rada sledujete aktuálne módne trendy. Pri tom všetkom je mimoriadne dôležité aj komfort nosenia a vaše celkové pohodlie, ktoré sa zdá byť v zime ešte dôležitejšie. Teplé dámske zimné bundy sú preto tým chýbajúcim kúskom skladačky šatníka. Pri výbere dámskych zimných búnd dbajte na ich výplň a vrchný materiál, vyberajte modely vybavené kapucňou a sťahovacími prvkami, vďaka ktorým bude oblečenie perfektne priliehať k postave a zároveň zabezpečí tepelný komfort. Pozrite si našu príručku typov čiapok a vyberte si pre seba tú najlepšiu!

Často kladené otázky

Aké dámske zimné bundy sú teraz v móde?

Dámska páperová zimná bunda alebo dámska krátka zimná bunda v módnych a živých farbách je absolútnym hitom medzi zimnými módnymi trendmi. Pri výbere dámskej zimnej bundy sa neobmedzujte len na smutné a veľmi konzervatívne modely, ale dajte šancu takej, ktorá vnesie do vášho šatníka trochu života.

Ktorá dámska zimná bunda bude najteplejšia?

Tepelný komfort, ktorý má teplá dámska zimná bunda, závisí predovšetkým od typu výplne a vrchného materiálu. Na výber máme syntetickú alebo prírodnú výplň. Vnútorná vrstva z prírodného páperia dokonale izoluje proti chladu. Dámska zimná bunda so syntetickou výplňou bude skvelou voľbou, ktorá sa osvedčí aj počas intenzívneho dažďa.

Aké zimné dámske bundy budú najlepšou voľbou pre každodenný život?

Ak hľadáte módnu a pohodlnú dámsku zimnú bundu, ktorá s vami v zimnom období udrží krok pri každodenných aktivitách, vsaďte na zimné dámske bundy New Balance s kapucňou. Vyberte si model s lemom v spodnej časti a lemami na rukávoch, ktoré vám zaručia teplo.

Ako správne vybrať veľkosť dámskej zimnej bundy?

Pri výbere dámskych zimných búnd nezabúdajte, že ide o vrchný odev, pod ktorý si vždy oblečiete ďalšiu vrstvu teplého oblečenia. Oplatí sa zvoliť o niečo voľnejší strih, ktorý nás nebude obmedzovať v pohybe.