Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

Rozsah zliav

Nohavice(31)

Schovať filtre

Pánske tepláky

Tepláky sú povinnou výbavou každého aktívneho muža bez ohľadu na to, akú formu športu preferuje. Pánske teplákové súpravy sú veľmi pohodlným riešením nielen na cvičenie, čoraz častejšie sú voľbou na každý deň aj ako alternatíva k džínsom. Pozrite sa, aké pánske tepláky sú v ponuke New Balance a vyberte si pre seba ten správny model!

Pánske teplákové súpravy, teda športový komfort v módnom prevedení

Pánske teplákové súpravy sú nadčasovým symbolom športovej elegancie, ktorú oceňujú muži po celom svete. Obľúbenosť pánskych teplákov je určite spôsobená ich pohodlnosťou, ale aj množstvom modelov, v ktorých sú tepláky dostupné. Tepláky môžu byť tesné ako legíny alebo voľnejšie, zakončené lemom alebo tradične zakončené švom.

Pánske tepláky – nielen do posilňovne

Pánske teplákové súpravy, ako všetky pánske športové odevy, sa vyznačujú veľmi dôležitým aspektom: sú veľmi pohodlné. Hlavným motivátorom ich vzniku bola pohodlnosť: pánske športové nohavice predsa nesmú obmedzovať pohyb ani byť prekážkou pri cvičení. Jedna vec je istá: tepláky môžeme pokojne nazvať aj lifestylovým oblečením. O tom, že športové oblečenie sa hodí nielen na tréning, píšeme v inom článku.

Pánske tréningové nohavice: nevyhnutnosť pre športovca

Pánske športové nohavice sprevádzajú snáď každý váš tréning. Nezáleží na tom, či beháte po horách, cvičíte silový tréning alebo hráte basketbal – pánske teplákové súpravy sú nevyhnutnosťou. Ak často športujete, oplatí sa mať v šatníku niekoľko párov pánskych teplákov. Ktoré si vybrať? Závisí to od vašich preferencií a disciplíny, ktorú praktizujete. Niekto má radšej obtiahnuté nohavice a nemá rád voľné strihy. Dobrou voľbou budú v takom prípade pánske slim fit tepláky alebo pánske bežecké legíny. Ak preferujete ničím nerušený komfort a nemáte radi pocit materiálu na pokožke, vyberte si pánske voľné tepláky. Skombinujte ich s módnymi teniskami pre módny, športový vzhľad! Cvičíte jógu? Zistite, ako si vytvoriť pohodlný a bezpečný outfit na jógu!

Často kladené otázky

Akú farbu pánskych teplákov zvoliť?

Pánske tepláky sú dostupné v mnohých modeloch a farbách. Nie je teda divu, že sa pýtate, ktorý z nich si vybrať. V tomto prípade medzi pánskymi teplákovými súpravami žiadne obmedzenia neplatia! Šťavnatá modrá, sýta bordová alebo klasická šedá? Všetky tieto farby budú vyzerať počas tréningu dobre. Vyberte si takú, ktorá je v súlade s vašimi preferenciami.

Z akého materiálu sú vyrobené pánske tepláky?

Pánske teplákové súpravy sú zvyčajne vyrobené z bavlny. Ide o materiál, ktorý vďaka svojej jemnosti a mäkkosti prináša skvelý komfort nosenia. Okrem toho, že ide o prírodnú tkaninu, má dôležité vlastnosti v kontexte vykonávania športu, t. j. priedušnosť a savosť. To poskytuje jedinečný pocit pohodlia pri nosení. Pánske tepláky New Balance sú vyrobené z materiálov, ktoré spĺňajú normu green leaf, sú teda šetrné k životnému prostrediu a nevplývajú na jeho zhoršovanie.

Je pohodlné cvičiť v dlhých tréningových nohaviciach?

Tréningové nohavice pre mužov boli vytvorené tak, aby sa v nich pohodlne cvičilo! Ak ste však zvyknutí cvičiť v šortkách a rozmýšľate, či vám bude pohodlne v pánskych športových dlhých nohaviciach, zamyslite sa nad tým, ako by ste ich mohli používať pri športe, ktorému sa venujete. Ak dĺžka nohavíc nijako neovplyvňuje váš výkon, môžete bez obáv zvoliť pánske dlhé teplákové nohavice ako spodnú časť vášho športového šatníka.