Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Kategórie

Určenie

Farba

Veľkosť

Šírka

Kolekcie

Výška podrážky

Cena

Rozsah zliav

Obuv(631)

Schovať filtre

Pánska obuv New Balance – spoznajte tú najlepšiu športovú obuv

Bez ohľadu na to, či máte radi dlhé prechádzky alebo ranné behanie, pohodlné pánske topánky sú pre aktívneho muža nevyhnutnosťou. V našom obchode nájdete pánske topánky, ktoré dokonale vyhovujú vašim potrebám. Ponúkame širokú škálu modelov, ktoré vám umožnia vychutnať si každú sekundu vášho športovania. Zoznámte sa s obuvou New Balance.

Zobrazené 96 z 631 prvkov.

Zobraziť ďalšie 96 produkty

Čo potrebujete vedieť pri výbere pánskych topánok New Balance

Vybrať si tú správnu pánsku bežeckú obuv nie je vždy jednoduché. Pri hľadaní topánok je teda najdôležitejšie pamätať na to, s akým druhom činnosti ich chcete zladiť. Každý šport má svoje vlastné charakteristiky a v tomto smere sa oplatí využiť rôzne vlastnosti pánskej obuvi New Balance. Na čo je potrebné pamätať?

  • Pre fanúšikov rýchleho a intenzívneho behu, neutrálnej či supinujúcej nohy bude tou najlepšou voľbou kolekcia New Balance 890, teda rad pánskych topánok, ktoré vám zaručia primeranú oporu pri každom kroku.
  • Ak ste fanúšikom stredných až dlhých tratí a máte chodidlo náchylné na pronáciu, bude vám vyhovovať kolekcia pánskej športovej obuvi 1260 a 880, ktorá obsahuje aj niektoré modely pánskej obuvi pre maratónskych bežcov.
  • Pre milovníkov rýchleho a intenzívneho behu, pre neutrálne alebo supinujúce chodidlá, vyskúšajte kolekciu New Balance 890, rad pánskej športovej obuvi, ktorá vám zaručí primeranú oporu pri každom kroku.
  • Ak behávate stredné až dlhé trate alebo máte chodidlo náchylné na pronáciu, bude vám vyhovovať kolekcia pánskej športovej obuvi 1260 a 880, ktorá obsahuje aj niektoré modely pánskej obuvi určenej pre maratónskych bežcov. Pozrite si našu ponuku pánskej outdoorovej bežeckej športovej obuvi.

Užite si každý krok s pánskymi topánkami New Balance

Pánske tenisky New Balance sú priedušné topánky, ktoré udržia vaše nohy v suchu a pohodlí. Ak ste aktívni celoročne, oplatí sa mať obuv rozdelenú podľa ročného obdobia: do horúcich mesiacov budú určite najvhodnejšie pánske žabky, v chladných zimných dňoch sa osvedčia pánske zimné topánky a trekové topánky budú výbornou voľbou v prípade premenlivého horského počasia.

Pánske topánky New Balance sa ľahko prispôsobia tvaru chodidla a zaručia dobré odpruženie. Sú nárazuvzdorné a majú vyberateľnú stielku. Každý model nami ponúkaných pánskych topánok má zmiešanú podrážku, ktorá vám umožní venovať sa vašej športovej vášni. Pánska basketbalová obuv sa osvedčí na basketbalových ihriskách a topánky s futbalovými štupľami budú výbornou voľbou na trávnik. Preskúmajte aj našu pánsku bežeckú obuv.

Pánske topánky New Balance. Záruka najvyššej kvality

Jedinečnou vlastnosťou topánok New Balance sú ich podrážky. Ich vnútorná časť je navrhnutá pre tvrdé povrchy, väčšiu odolnosť a optimalizovanú priľnavosť pri všetkých pohyboch. Zvyšná časť podrážky na vonkajšej a zadnej časti chodidla je zodpovedná za zlepšenie priľnavosti pánskej obuvi a je vhodná na mäkké povrchy. Pozrite si aj našu klasickú pánsku obuv.

Ako sa starať o pánske športové topánky New Balance?

Správna starostlivosť o pánsku obuv je zárukou, že model, ktorý si vyberiete, vám bude slúžiť mnoho sezón. Aby ste predĺžili životnosť svojich topánok, pred prvým použitím ich naimpregnujte správnym prípravkom. Nezabudnite ich tiež pravidelne čistiť – vždy sa riaďte pokynmi výrobcu.