Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Veľkosť

Farba

Určenie

Šírka

Rozsah zliav

Kolekcie 237(7)

Schovať filtre

Pánske topánky New Balance 237

Poznáte už rad New Balance 237? Ak nie, zoznámte sa s touto jedinečnou a dizajnérskou líniou pánskej obuvi, ktorá je spoľahlivá, pokiaľ ide o športovú obuv na každodenné nosenie. Rad NB 237 je synonymom pohodlného tvaru obuvi, ktorá vám zaručí pohodlie a komfort aj počas celého dňa nosenia!

New Balance 237 - kde sa berie ich neuveriteľné pohodlie?

Dizajn topánok NB 237 je kombináciou dizajnérskej vízie s premysleným a pohodlným modelom športovej obuvi. Penová podrážka v tvare kolísky veľmi dobre podopiera nohu po celej dĺžke a poskytuje pocit stability a pohodlia. Ergonómia a plynulosť pohybu sú súčasťou každého kroku, ktorý urobíte v modeli New Balance 237.

EVA pena nesmie byť ani príliš tvrdá, ani príliš mäkká. Nadmerná tuhosť by znížila komfort NB 237, zatiaľ čo nadmerná mäkkosť by neposkytovala dostatočnú oporu pri pohybe. Teraz pravdepodobne chápete, prečo nám tak veľmi záleží na výbere správnych parametrov podrážky topánok New Balance 237.

Klasický dizajn NB 237 a jeho výhody

New Balance 237 je séria, ktorá kombinuje to najlepšie z dizajnov topánok New Balance. Zvršok NB 237 je vyrobený z vysoko kvalitnej tkaniny v kombinácii s plastom, čo umožňuje voľné vetranie chodidla. Kvalitné materiály umožňujú veľmi dobré prispôsobenie sa individuálnemu tvaru chodidla, vďaka čomu je obuv super pohodlná na každodenné nosenie. Tenisky sú ideálnou lifestyle obuvou. Presvedčte sa, že ich môžete nosiť každý deň.

Tvar zvršku NB 237 je zárukou pohodlia pre chodidlá rôznych veľkostí. Venujte pozornosť klasickému dizajnu, ktorý môžete nájsť v pánskych teniskách New Balance. Široká, plochá horná časť zvršku vám dá dostatok priestoru na to, aby sa v obuvi cítila pohodlne akákoľvek veľkosť chodidla. Široký plochý zvršok v topánkach New Balance 237 ocenia všetci používatelia, najmä tí, ktorí trávia 8 a viac hodín denne na nohách.

New Balance 237 sú synonymom vysoko kvalitných materiálov

Pri vybaľovaní zásielky s modelom NB 237 si od prvých okamihov uvedomíte, že máte do činenia so skvelým dizajnom, vysoko kvalitnými materiálmi, ale aj detailným a starostlivým spracovaním vášho modelu. Topánky New Balance 237 sú dobre vyvážené, krásne spracované a budete si ich chcieť okamžite obuť! Neváhajte, veď na to sú! Sme presvedčení, že kvalitné materiály použité na výrobu našej obuvi má pozitívny vplyv na dlhé a pohodlné nosenie každého páru NB 237.

Na aké ročné obdobie si vybrať NB 237?

Táto otázka sa môže zdať zložitá, ale odpoveď je pre nás jasná a jednoznačná. Topánky NB 237 sú vhodné pre všetky ročné obdobia okrem zimy, pokiaľ nehovoríme o zime strávenej na zimnej dovolenke v Španielsku, Francúzsku alebo Portugalsku. Všestrannosť modelu New Balance 237 je spôsobená predovšetkým jeho konštrukciou a materiálmi použitými vo výrobnom procese.

Akú farbu New Balance 237 si vybrať?

Začnime od začiatku, t.j. zdola - pohodlná penová podrážka EVA sa dodáva v rôznych farebných variantoch. Môžete si vybrať jednofarebnú verziu, ako aj model New Balance s viacfarebnou podrážkou. Samozrejme, to nie je koniec, pretože NB 237 sú viacfarebné, energizujúce verzie zvršku - napr. kombinácie oranžovej, šedej, zelenej a tyrkysovej alebo bordovej, grafitovej, béžovej i belasej.

Ak ste fanúšikom klasických, nadčasových riešení, určite sa vám budú páčiť tlmené farebné kombinácie. New Balance 237 v čiernej a grafitovej farbe alebo NB 237 v béžovej a bielej farbe.