Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

Rozsah zliav

Vetrovky(4)

Schovať filtre

Pánske športové a klasické bundy

Pánska športová bunda je pohodlnou alternatívou k elegantnému kabátu alebo ležérnemu vrchnému oblečeniu. V ponuke New Balance nájdete pánske jarné a zimné bundy i jesenné bundy. Pánske športové bundy New Balance dokonale ochránia pred chladom, vetrom a dažďom.

Pánska jarná bežecká bunda

Pánske jarné bundy New Balance, rovnako ako pánske legíny, sú neoddeliteľnou súčasťou výbavy športovca. Venujte pozornosť materiálu, z ktorého je vyrobená bunda, ktorú si vyberiete na beh alebo iný outdoorový šport. Mala by byť vzdušná a priedušná, preto si všímajte, z čoho je pánska jarná bunda, ktorej kúpu zvažujete, vyrobená. Najlepšími materiálmi je v tomto kontexte nylon a polyester.

Pánska jesenná bunda v retro štýle

Návrat k retro štýlu už obsiahol každú oblasť módy – vrátane športového oblečenia. Preto v ponuke New Balance nájdete pánske jesenné bundy v štýle minulých desaťročí - zdobené horizontálnymi pruhmi, vo farbách módnych v 90. rokoch ako aj teraz. Takáto športová bunda je skutočnou lahôdkou pre nadšencov štýlu, ktorí si dávajú záležať na svojom vzhľade v každej situácii – aj pri športe. Športové vrchné odevy odkazujúce na retro módu dobre poslúžia aj pri dotváraní ležérnych štylizácií - jesenná pánska bunda v tomto štýle vás odlíši od davu, urobí váš look športovým, budete sa cítiť pohodlne a určite aj pohodlne.

Pánske multifunkčné športové bundy

V ponuke New Balance nájdete pánske športové bundy, ktoré okrem toho, že chránia pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, majú ďalšie vlastnosti - vedia sa meniť ako chameleón! U nás nájdete pánske bundy, ktoré môžete zmeniť na športovú vestu. Vďaka tomu, že ich môžete nosiť na dva spôsoby, získate jedným nákupom dva nové odevy a váš šatník nebude praskať vo švíkoch. Zistite, ako nosiť tenisky každý deň a k elegantným štýlom!

Často kladené otázky

Ako zistiť, či je pánska športová bunda odolná voči dažďu?

Ak vám záleží na pánskej športovej bunde, ktorá vás ochráni pred dažďom, dbajte na to, aby bola vyrobená zo správneho materiálu – nezabúdajte, že žiadna prírodná látka nie je sama o sebe nepremokavá. V prípade jarných alebo jesenných búnd s nepremokavou funkciou sa oplatí investovať do modelu vyrobeného z nylonu, navyše vystuženého nepremokavou vrstvou. Ak si kúpite model s takýmito vlastnosťami, určite sa nebudete musieť báť, že by vám nepriaznivé poveternostné podmienky pokazili tréningové plány.

Ako sa postarať o jarnú bundu, aby slúžila čo najdlhšie?

Aby ste si bundu užili čo najdlhšie, starajte sa o ňu podľa odporúčaní výrobcu. Nikdy ju neperte pri vyššej teplote, ako je uvedené na štítku – môže to vaše oblečenie úplne zničiť. Pozor tiež na žehlenie búnd – to je rozhodne zlý nápad, najmä ak sú pokryté dodatočnými povrchovými úpravami, ktoré zaisťujú nepremokavosť.

Akú pánsku jesennú bundu si vybrať – s kapucňou alebo bez?

Odpoveď na túto otázku v skutočnosti 100% závisí od vás a vašich preferencií. Je zrejmé, že pánske jesenné bundy nosíme, keď sa ochladí – okrem postarania sa o teplo trupu sa oplatí postarať aj o tepelný komfort hlavy. Ak radi nosíte čiapky, potom si pokojne vyberiete jesennú bundu bez kapucne. Ak však nie ste fanúšikom pokrývok hlavy, je lepšie zvoliť pánsku športovú bundu s kapucňou, ktorá vás ochráni pred vetrom či dažďom.