Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Veľkosť

Farba

Určenie

Pre

Rozsah zliav

Typ zapínání

Na futbal(20)

Schovať filtre

Detské futbalové kopačky - kopačky pre deti

Futbalové kopačky sú základom, bez ktorého sa nezaobíde žiadny športový šampión - ten, ktorý hrá na najväčších štadiónoch na svete, ani ten, strieľajúci góly na miestnom ihrisku. Kopačky pre deti vznikli, aby pomáhali malým hráčom pri každom kontakte s loptou. Futbalové kopačky New Balance - vyberte si topánky, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu dostať sa až na vrchol.

Kopačky pre deti - tréning robí majstra

Správne zvolené futbalové kopačky pre deti sú nevyhnutnosťou dobrého tréningu. Vzhľadom na to, že futbal je veľmi dynamický šport, detské futbalové kopačky musia zaistiť bezpečnosť nôh a kĺbov hráčov, a to jednak kvôli rýchlosti, akou hráči bežia, ale aj kvôli sile, akou kopú do lopty.

Sálové kopačky pre deti - obujte ich deťom do haly

Detské futbalové kopačky sa analogicky s ich náprotivkami pre dospelých delia podľa toho, na aký povrch sú určené. Sálové kopačky vznikli pre hru na tvrdom indoorovom povrchu. Podrážka detskej športovej obuvi na hru vo vnútri je plochá - tým sa líši od detských futbalových kopačiek na hru vonku alebo od detských kopačiek na trávnik. Musí spomaliť rýchlosť hráča - to je dôležitý aspekt bezpečnosti. Chcete vedieť, ako vybrať prvé futbalové topánky pre dieťa? Spoznajte naše rady!

Detské futbalové kopačky - vhodné na hru na trávniku

Kopačky pre deti sú detské športové topánky, ktoré sú určené na hranie na prírodnom povrchu - trávniku. Futbalové kopačky so štupľami pre deti vďačia za svoje meno prvkom pripevneným k podrážke. Ich špecifický, mierne zvláštny vzhľad vyplýva z potreby zvýšiť priľnavosť na tráve, ktorá je často klzká a predstavuje riziko pošmyknutia.

Futbalové kopačky pre deti - vyberte si spoločne ideálne futbalové kopačky pre deti

Zapojte svoje dieťa do spoločného výberu detských futbalových kopačiek! Koniec-koncov, bude v nich bude hrať práve ono a malo by mať v tejto veci posledné slovo. Mladí hráči určite ocenia paletu jasných farieb a vzorov, ktoré zdobia detské futbalové kopačky. Spoločný výber topánok bude tiež zámienkou, aby ste deťom vysvetlili, ako sa o futbalové kopačky pre deti starať. Prejdite na článok a zistite, ako vybrať futbalové chrániče do školy.

Často kladené otázky

Aký je rozdiel medzi futbalovými kopačkami a sálovými kopačkami?

Pri pohľade na stránky s futbalovými kopačkami pre deti si všimnete, že sú k dispozícii v rôznych variantoch. Dva najobľúbenejšie typy sú futbalové kopačky pre deti a sálové kopačky. Hlavný rozdiel medzi týmito dvoma typmi obuvi spočíva v type podrážky, ktorá je v nich použitá. Detské futbalové kopačky sú vybavené špecifickými hrotmi, štupľami. Podrážka sálových kopačiek je hladká - nemá ani behúň, ako väčšina športových topánok.

Aká farba štupľov je v móde?

Futbalové kopačky pre deti sú modelom obuvi, v ktorej si môžete dovoliť vyblázniť sa s farbami ako málokedy! Futbalové kopačky, vrátane detských futbalových kopačiek, sú známe tým, že hrajú všetkými farbami sveta! Módne trendy sa dynamicky menia, aj pokiaľ ide o najpopulárnejšie farby. V prípade detských kopačiek je móda statickejšia - v móde sú všetky iskrivé farby! Neónová žltá, intenzívna oranžová alebo hlboká námornícka modrá - detské futbalové kopačky v týchto farbách prekonávajú rekordy popularity!

Ako čistiť detské futbalové kopačky?

Keď svojmu dieťaťu kupujete detské kopačky, stojí za to ho od samého začiatku upozorniť, aby na ne dávalo mimoriadny pozor, vďaka čomu futbalové kopačky so štupľami vydržia dlhšie. Dobre impregnovaná a ošetrená obuv bude dieťa sprevádzať počas mnohých tréningov a zápasov. Keď sa nej objavia nečistoty, je potrebné sa ich zbaviť, spočiatku nasucho, mechanicky a neskôr topánku utrieť vlhkou handričkou. Vložky topánok je možné jednoducho vybrať a vyprať.