Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Pre koho

Veľkosť

Šírka

Výška podrážky

Farba

Cena

Rozsah zliav

Fresh Foam x Hierro(11)

Schovať filtre

New Balance X Hierro v7 – topánky pre náročných

Trénujete beh v lese alebo v horách? Máte radi extrémne výpravy, ktoré vyžadujú mimoriadne odolnú a pohodlnú obuv? Zistite, aké príležitosti vám ponúka bežecká obuv New Balance X Hierro.

Aké technológie sú použité v topánkach New Balance X Hierro v7?

Hierro v7 je model, v ktorom nájdete mnoho praktických riešení. Uľahčuje beh, najmä keď musíte čeliť náročnému terénu alebo poveternostným podmienkam. Ide o ľahkú a jemnú penu Fresh Foam. Poskytne vám dostatočné odpruženie, aj keď beháte na:

  • hrboľatých cestách s množstvom kameňov;
  • nerovných cestách v lese, plných rôznych typov prekážok, ako sú malé kopce alebo jamy;
  • skalnatých cestách v horách.

Fresh Foam uľahčuje pohyby a umožňuje nohám energicky sa odrážať od zeme. Táto pena ochráni vaše kĺby pred preťažením pri dlhšom tréningu. Vďaka nej sa môžete vyhnúť vážnemu zraneniu.

Ďalšie užitočné riešenie, ktorým sú vybavené bežecké topánky New Balance X Hierro, je zosilnená špička Toe Protect na zvršku. Ochráni vaše prsty, ak pri behu omylom zakopnete o kameň alebo koreň trčiaci zo zeme.

Čím je model New Balance Fresh Foam X Hierro v7 jedinečný?

New Balance Hierro je model pre náročných, ktorí sa neboja žiadnych okolností. Topánky:

  • sú veľmi odolné - zvršok je vyrobený z textilných a syntetických materiálov, zatiaľ čo podošva používa odolnú gumu Vibram® Megagrip, ktorá je odolná voči oderu;
  • majú vynikajúcu priľnavosť k povrchu - behúň je rozdelený do zón, ktoré vám pomôžu udržať kontrolu pri behu po nerovnom teréne, zatiaľ čo špeciálne umiestnené kolíky zabraňujú skĺznutiu; Takéto riešenie uľahčuje napríklad beh do kopca a z kopca.

Ďalšou výhodou modelu New Balance Fresh Foam Hierro je, že obuv používa materiály šetrné k životnému prostrediu, teda recyklované alebo organické materiály. Obuv má preto nielen funkčné, ale aj ekologické hodnoty.

Kde sa topánky NB Fresh Foam Hierro osvedčia?

Model New Balance Hierro odporúčame každému, kto veľa trénuje mimo tvrdých povrchov. Je to skvelá voľba pre bežcov, ktorí:

  • sa zúčastňujú ultramaratónov;
  • chcú sa rýchlo dostať do kondície behom v náročnom teréne;
  • žijú v blízkosti lesa alebo kopcov a potrebujú topánky aj na behanie po dlažobných kockách alebo asfalte.

Bežecké topánky Hierro sú ideálnou voľbou pre profesionálov aj amatérov. Vďaka nim môžete vyskúšať svoje schopnosti v náročnom teréne a zlepšiť svoje bežecké schopnosti. Pamätajte, že pohyb na čerstvom vzduchu je nevyhnutný pre starostlivosť o vaše zdravie. Naša obuv vám to výrazne uľahčí. Zoznámte sa so širokou ponukou New Balance.