Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

product.promotion_ratio

Bundy(91)

Schovať filtre

Pánske mikiny

Pre akú pánsku mikinu sa rozhodnúť? Je to ťažká voľba, najmä preto, že ponuka je široká: ponúkame pánske mikiny s kapucňou a mikiny na zips ako aj klasické mikiny bez kapucne. Okrem toho nájdete naše mikiny v mnohých farbách a veľkostiach. Takže ak vás zaujíma, ktorý produkt si vybrať, prezrite si ponuku nášho e-shopu New Balance.

Pánske mikiny - aké sú v ponuke?

Pánske mikiny sú nadčasovou súčasťou oblečenia. Najlepšie vzory a farby sa menia, ale klasika, akou je pánska mikina s kapucňou na zips, určite ešte dlho nevyjde z módy. Okrem toho sú mikiny všestranné a veľmi praktické. Ak vám je horúco, stačí si mikinu rozopnúť a okamžite ucítite rozdiel. V New Balance máme široký sortiment pánskych mikín, v ktorom si určite nájdete pre seba tú pravú. Pánska biela mikina? Alebo možno čierna či farebná?

Pánske mikiny bez kapucne - pocíťte retro vlnu

Nie ste fanúšikom kapucní a namiesto mikiny s kapucňou si radšej zvolíte pánsku mikinu obliekanú cez hlavu? New Balance ponúka aj široký výber mikín bez kapucne. Je to klasický štýl, ktorý sa vám určite bude hodiť! Premýšľate, ktorú mikinu si vybrať? Najskôr sa pozrite na rozmery výrobku, ktorý si plánujete kúpiť, a porovnajte ich s tými, ktoré už máte. Toto je najjednoduchší spôsob, ak si plánujete kúpiť mikinu online. Okrem toho stojí za to pozrieť sa na ostatné kúsky z vášho šatníka, ako sú pánske tepláky, aby ste s nimi zladili svoju novú mikinu! Móda pre mužov od New Balance. Zistite, aké mikiny, legíny a tenisky odporúčame na fitness.

Pánska mikina na zips - pohodlné a módne riešenie

Pánske mikiny na zips sú nadčasové svojím vzhľadom, ktorý nikdy nevyjde z módy. Nezabudnite si overiť rozmery mikiny, aby bolo jej nosenie pre vás pohodlné. Mikina na zips je nepochybne veľmi praktické riešenie pre mužov, najmä v kombinácii s krátkymi športovými šortkami. Pozrite si ponuku New Balance a určite nájdete pre seba tú správnu mikinu.

E-shop New Balance - vyberte si športové oblečenie prispôsobené vášmu rytmu

New Balance sa špecializuje na výrobu a predaj špičkových produktov určených pre rôzne športy. Za 106 rokov svojej existencie vytvorila New Balance nové štandardy, pokiaľ ide o funkčnosť a jedinečný štýl športovej módy vrátane pánskych mikín. Ak chcete vedieť viac o športových mikinách od New Balance, prejdite na článok.

Často kladené otázky

Nájdem v ponuke New Balance pre seba ideálnu pánsku mikinu?

E-shop New Balance ponúka pánske mikiny, vesty a zvyšok oblečenia pre mužov a ženy, ktorí milujú šport. Navyše v našej ponuke nájdete inovatívne oblečenie a obuv za prekvapivo nízke ceny.

Aký materiál mikiny je najlepší?

Fyzická aktivita je sprevádzaná zvýšeným potením, takže najlepšie budú mikiny vyrobené z prírodných materiálov, najmä bavlny. Pánske mikiny, napriek svojmu pôvodnému účelu, nie sú určené len na šport. Je bežné chodiť v nich každý deň, preto je vhodné zvoliť prirodzené, pre telo príjemné tkaniny.

Vybrať si mikinu s kapucňou alebo bez?

Ak ju plánujete využívať hlavne na dynamické outdoorové športy, ako je basketbal, bude lepšia voľba mikina bez kapucne kvôli hrozbe zachytenia kapucne iným hráčom, čo môže mať za následok zranenie. Ak ju plánujete nosiť v skôr rekreačných podmienkach, rozhliadnite sa po funkčnej mikine s kapucňou.