Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Mikiny, legíny, moderné tenisky - pánske fitness oblečenie

Kultúra fit životného štýlu je v spoločnosti prítomná stále viac, čo je veľmi zreteľné. Čoraz viac ľudí sa rozhoduje začať svoju cestu zdravia v posilňovni. Muži na prvý pohľad možno nevenujú svojmu oblečeniu v posilňovni až toľko pozornosti, ale otázkou zostáva, či je to spôsobené slabšou ponukou dostupného pánskeho oblečenia? Nie vždy. Dnes vám ukážeme, že pánska fitness móda je celkom bohatá a určite stojí za to venovať jej pozornosť pri zostavovaní cvičebného oblečenia. V čom cvičiť, aby ste si zabezpečili pohodlie a zdôraznili prednosti svojej postavy? Zistite viac.

muz odpociva po silovom treningu

Materiál pánskeho fitness oblečenia

Začnime od základov. Prečo je materiál taký dôležitý? Pretože správne zvolený materiál dobre zabezpečí termoreguláciu tela. Preto pri výbere oblečenia na posilňovňu alebo inú aktivitu by sme mali venovať pozornosť tomu, z čoho daný kúsok oblečenia je vyrobený.

Pre intenzívne tréningy si vyberajme polyesterové produkty, ktoré umožňujú dýchanie pokožke a zabezpečujú primeranú ventiláciu, čo lepšie reguluje teplotu tela. Taktiež sa dobre osvedčujú odevy z elastanu a polyamidu. Na bavlnu sa lepšie rozhodnime iba počas rozcvičky (napríklad s mikinou) alebo pri pokojnejších cvičeniach, pretože tento materiál pohltí všetku vlhkosť, neodvádza ju von. Správny výber tkaniny nám zabezpečí pohodlie počas tréningov.

Skontrolujte celú škálu mužského oblečenia na cvičenie https://newbalance.sk/panske/oblecenie

undefined

Pánske mikiny a tričká na fitness

Zamýšľate sa - načo nám je mikina? To záleží od toho, aký šport cvičíme. Pánska mikina sa osvedčí počas rozcvičky, aby sa svaly rýchlejšie zahriali. Môžeme sa pre ňu rozhodnúť aj počas tréningu vonku, keď ešte počasie nie je ideálne. Dobrým a módnym tipom je mikina od New Balance - pánska mikina New Balance MT31126PHM so slim fit strihom. Účinne odvádza vlhkosť a navyše je vybavená rýchloschnúcou technológiou NB Dry. Je to naozaj dobrá inšpirácia pre tých, ktorí cvičia. Spoznajte typy mikín a vyberte si pre seba ten najlepší model >> https://newbalance.sk/panske_damske_a_detske_mikiny_ako_si_vybrat

Tričká na cvičenie by mali na tele dobre sedieť. Prečo? Široké tričko môže obmedzovať naše pohyby, zachytávať sa o stroje a počas niektorých cvikov nám môže padať. Toto určite nie je pohodlné ani komfortné. Navyše priliehajúce tričko pekne zdôrazňuje postavu - ak viete, že vyzeráte dobre, začnete sa cítiť lepšie. Určite to bude mať pozitívny vplyv na vaše tréningy. Dobrým a moderným výberom je v tomto prípade model New Balance, priedušný materiál, slim fit strih - top tričko na cvičenie, v ktorom účinne prekročíte svoje hranice v posilňovni.

undefined

Pánske legíny alebo nohavice - čo si vybrať?

Jedno môžeme povedať hneď - určite nie bavlnené, staré tepláky. Prečo, ste sa už dozvedeli v predchádzajúcej časti článku a trochu ste to asi aj tušili. Na trhu máme k dispozícii obrovské množstvo možností, preto si vyberte tie, ktoré vám nebudú počas cvičenia vadiť.

Na čo by sme sa mali zamerať pri výbere nohavíc do posilňovne? V otázke materiálu sa nezmenilo nič, stále by mal poskytovať dobrú ventiláciu a odvádzať vlhkosť. Je tiež dobré, ak je pri jeho výrobe použitá technológia, ktorá umožňuje rýchle schnutie. Oblečenie by nemalo obmedzovať pohyby ani nám na žiadnom mieste prekážať.

Krátke nohavice sú samozrejme veľmi pohodlné. Tu už pri výbere záleží na vašom vkuse a športe, ktorému sa venujete. Ak preferujete trochu voľnosti okolo pásu, zvoľte klasicky šité šortky New Balance. Sú pohodlné, vzdušné a rýchloschnúce. Navyše sú vybavené vreckami, do ktorých si môžete schovať telefón alebo kľúče.

Muži majú k pánskym legínam skôr skeptický prístup, ale úplne zbytočne. Dobre zvolené legíny môžu zvýšiť efektivitu vašich tréningov bez obmedzovania pohybu alebo občasného tlačenia. Pýtate sa ako? Pánske legíny pomáhajú zvyšovať prietok krvi do svalov, znižujúc tak ich únavu, čo sa prejaví zvýšením výkonu a úspechmi počas cvičenia.

Keďže páni na názov legíny nereagujú veľmi nadšene, výrobcovia uvedli na trh ich mužský ekvivalent, tzv. tighty. Tie od New Balance, model MP11229BK, vám zaručia pohodlie a voľnosť pri cvičení.

Dozviete sa, ako si správne vybrať spodnú bielizeň na tréning ->

Fitness obuv pre mužov

Dobre zvolené topánky sú základom úspešných tréningov. Mali by sme si zvoliť model, ktorý nám správne prenesie vloženú energiu, teda správne tlmí. Navyše by mali byť priedušné a najmä dokonale prispôsobené charakteru našej nohy. A nezabúdajme - krajšie vyzerajúce topánky znamenajú veľké plus pre vzhľad. Všetky uvedené podmienky spĺňajú moderné pánske tenisky New Balance.

Pamätajte, bez ohľadu na to, kde cvičíte - doma, v posilňovni, vonku - správne zvolené pánske fitness oblečenie vám zaručí pohodlie, slobodu a efektivitu pri cvičení >> https://newbalance.sk/panske/obuv/treningove Preto sa oplatí venovať väčšiu pozornosť oblečeniu, v ktorom cvičíme.

Pridané autorom New Balance