Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

Rozsah zliav

Vetrovky(6)

Schovať filtre

Dámske prechodné bundy do dobrého i nepriaznivého počasia

Vediete aktívny životný štýl a neviete si predstaviť každodenný život bez outdoorových aktivít? Ten sa zdá byť ešte náročnejší, keď teplota za oknom trochu klesne a aura si s vami zahráva. To vás však nemusí držať doma! Dámske prechodné bundy s vami udržia krok a zaistia vám podmienky pre pohodlný tréning aj v tých chladnejších dňoch!

Dámske prechodné bundy v športovom štýle

Na jar a na jeseň, keď sa počasie nevie celkom rozhodnúť, ste odhodlaní vo svojich zvykoch a tréningu pokračovať. Pohodlné dámske prechodné bundy, praktické vetrovky alebo dámske športové bundy s kapucňou prispôsobené potrebám aktívnych žien, ktoré naozaj nič nezastaví – to všetko nájdete v ponuke New Balance. Bomberka je módnym hitom. Zistite, s čím nosiť bomberku! Zistite viac o najmodernejších modeloch búnd New Balance.

Dámske prechodné bundy s kapucňou - praktická stránka dobrého dizajnu

Dámske športové oblečenie, ktoré neobmedzuje v pohybe a poskytuje vám maximálnu voľnosť a zároveň sa jednoducho stará o váš tepelný komfort – to je absolútna nutnosť. Dámske prechodné bundy s kapucňou alebo módne vetrovky, ktoré nájdete v ponuke New Balance, sú brilantným spojením praktickej stránky dámskeho oblečenia s módnym a efektným dizajnom.

Dámske prechodné bundy New Balance

Ak plánujete zvýšenú outdoorovú aktivitu, vyberte si dámske prechodné bundy New Balance s kapucňou, ktoré sú vyrobené z materiálov so zvýšenou odolnosťou proti vetru a vode a optimálne chránia pred chladom. Za zváženie stoja modely, v ktorých sú rukávy a spodná časť bundy zakončené lemami, ktoré navyše zlepšujú pohodlie a zaručujú maximálne prispôsobenie bundy postave. Ak potrebujete oveľa väčší kaliber vrchného oblečenia, no na zateplenú dámsku zimnú bundu ešte neprišiel čas, pouvažujte nad dámskou prechodnou bundou s technológiou NB HEAT, ktorá zabraňuje prechladnutiu a umožní vám udržiavať optimálnu telesnú teplotu.

Často kladené otázky

Aké dámske prechodné bundy sú najlepšou voľbou pri cvičení?

Pre aktívne ženy budú najlepším riešením ľahké dámske prechodné bundy z kvalitného polyesteru, ktorý výborne ochráni pred vetrom. Na ochranu hlavy pred chladom či dažďom voľte dámske prechodné bundy s kapucňou a nižšími manžetami, ktoré umožnia bunde maximálne sa prispôsobiť postave. Praktickým riešením budú aj bundy s vreckami na zips, do ktorých si počas tréningu schováte drobnosti.

Čím sa vyznačujú dámske prechodné bundy s technológiou NB HEAT?

Dámske prechodné bundy, ktoré boli navrhnuté s využitím technológie NB HEAT, sú bundy na špeciálne úlohy. Sú ideálne na tréning v náročných podmienkach, pretože zabraňujú podchladeniu a umožňujú udržiavať optimálnu telesnú teplotu. Technológia NB HEAT využíva UV ochranu, antibakteriálnu ochranu a technológiu rýchleho schnutia.

Čím by mali vynikať dámske prechodné bundy na behanie?

Dámske tréningové bundy na behanie by mali byť predovšetkým ľahké a čo najpohodlnejšie. Dôležité je, aby boli vyrobené z priedušnej vonkajšej vrstvy, ktorá zároveň zaručuje optimálny technický komfort a chráni pred chladom.

Aké dámske tréningové bundy sú najlepšou voľbou pri cvičení?

V ponuke New Balance nájdete dámske prechodné bundy, ktoré skvele doplnia športovejšie a každodenné štylizácie. Vyberte si oversized bundu s originálnou potlačou alebo priliehavú dámsku prechodnú bundu s kapucňou.