Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Veľkosť

Farba

Určenie

Šírka

Rozsah zliav

Kolekcie 574(62)

Schovať filtre

New Balance 574 - najvyšší komfort v mestskom štýle

Topánky podpísané písmenom „N“ sú jednými z najznámejších ikon streetwearu. Po celé roky sú v absolútnom popredí a slávia triumfy nielen v športe a mestskej móde, ale čoraz častejšie sú na vrchole aj vo svete casualovej módy. Jedným z najlepších modelov v tejto obuvnej džungli sú bezpochyby pánske New Balance 574.

Pánske NB 574 - ikona streetwearu

Neexistuje snáď milovník streetwearu, ktorý nepozná dnes už ikonické topánky s výrazným „N“ na ich zvršku. Jedným z ikonických modelov sú nepochybne pánske NB 574, vyznačujúce sa šialene univerzálnou a všestrannou formou. Zároveň sa prejavujú jemnými sklonmi k retro štýlu. Nie je to však nič prekvapujúce - pánske topánky New Balance sa objavili na výrobnej linke pred rokmi, získali si priazeň mladších i starších a dnes - o mnoho rokov neskôr - získavajú ešte väčšie uznanie a prekvapivo sa rozvíjajúcu popularitu.

Pánske topánky New Balance 574 - univerzálna strana módy

Pánske tenisky New Balance už dávno prestali byť identifikované len so svetom športu. Aj keď v ňom vedú, popularita, ktorú si užívajú v mestskej džungli, tiež drží so športom krok. Pánske topánky New Balance 574 sa vyznačujú oveľa štíhlejšou formou ako New Balance 725 a určite odvážnejšou farebnosťou ako pánske New Balance 565. To je dôvod, prečo si tieto topánky, ktoré si páni, hľadajúci pohodlnú a komfortnú obuv pre voľný čas, vyberajú s obľubou. Spoznajte druhy mikín a vytvorte kompletný outfit s topánkami zo série 725.

New Balance 574 - pánske topánky pre módneho freaka

Legendárne pánske topánky New Balance 574 sa vyznačujú silnou a širokou podrážkou, ktorá poskytuje maximálnu rovnováhu a priľnavosť a zároveň dodáva celku dojem neuveriteľnej ľahkosti a štíhlosti. Výrazný behúň zaručuje stabilitu každého kroku bez ohľadu na typ povrchu. Vďaka tomu je pánska obuv NB 574 ideálna nielen na mestské prechádzky, ale aj náročnejšie trasy. Budú sa skvele hodiť ako športová obuv, ktorá je navrhnutá tak, aby držala krok s aktívnymi mužmi.

Často kladené otázky

Čo charakterizuje pánske topánky New Balance 574?

Pánske topánky New Balance 574 sú univerzálne tenisky, ktoré sa vyznačujú nadčasovým dizajnom, ktorý jemne odkazuje na retro štýl. Ľahká a štíhla silueta topánky je doplnená tvarovanou a dokonale vyváženou podrážkou, ktorá poskytuje maximálne odpruženie a sebavedomý a pohodlný krok. Pánske NB 574 sú tiež v ponuke v širokej farebnej palete.

K čomu nosiť pánske NB 574?

Neuveriteľne všestranný vzhľad pánskej obuvi NB 574 ich robí dokonalým spoločníkom nielen v mestskom a uvoľnenom štýle, ale tiež brilantne zapadajú do ležérnych, skôr pánskych štylizácií. Pánske New Balance 574 tiež dobre ladia so športovými sakami - v takejto kombinácii môžete ísť pokojne do práce alebo sa stretnúť s priateľmi.

V akých veľkostiach sú dostupné pánske topánky New Balance 574?

Pánske topánky New Balance 574 sú k dispozícii v širokej škále veľkostí. Na webovej stránke New Balance nájdete v závislosti od konkrétneho modelu topánky vo veľkosti od 38 do 47,5. Pred nákupom si pozrite tabuľku veľkostí výrobcu a vyberte si pre seba tú ideálnu veľkosť.

Z čoho sú vyrobené pánske topánky New Balance 574?

Pánske topánky New Balance 574 sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré prinášajú dokonalý vzhľad, najvyššiu odolnosť a maximálny komfort. Tento model má hrubú a širokú podrážku pre lepšiu stabilitu a medzipodrážka vyrobená z ľahkej EVA je zodpovedná za tlmenie nárazov. Gumová podrážka a výrazný behúň zaručujú bezpečnosť a pohodlie každého kroku.