Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Veľkosť

Farba

Určenie

Šírka

Kolekcie

Made in USA(30)

Schovať filtre
Pánske New Balance made in USA - kvalita, pohodlie a jedinečný štýl Pánske topánky New Balance made in USA sú spojením originálneho dizajnu, vynikajúceho spracovania a výnimočného komfortu nosenia. Tieto vlastnosti priťahujú mužov, ktorí hľadajú topánky s nadčasovým štýlom, ktoré na jednej strane zdôraznia ich individuálny vkus a na druhej strane poskytnú bezkonkurenčný komfort. V ponuke New Balance sú modely made in USA ako aj made in UK, ktoré oslovia milovníkov klasiky i trendov.

Pánske topánky New Balance made in USA - štýlové a pohodlné

Pánske topánky New Balance vyrobené v USA sa vyznačujú originálnym dizajnom, ktorý kombinuje trochu nenápadné riešenia s výraznými, rozhodnými farbami. Vďaka tomu sa stávajú neoddeliteľným prvkom stylingu a umožňujú dotvárať originálne outfity. Modely New Balance USA edition si zároveň zachovávajú klasické prvky, vďaka čomu sú ideálne na každodenné aj oficiálnejšie príležitosti.

Topánky New Balance USA edition - pre milovníkov kultových modelov

Tenisky New Balance vyrobené v USA sú ikonickými modelmi pre módnych freakov. Jedným z najobľúbenejších modelov je rad M990, navrhnutý v spolupráci s Teddym Santisom, zakladateľom newyorskej značky Aimé Leon Dore. Tieto topánky odkazujú na rok 1982, kedy sa objavili prvé modely radu M990 a dodnes sa tešia neutíchajúcemu záujmu. Klasický tvar topánok bol výsledkom výskumu biomechaniky chodidla, vďaka čomu prinášajú nielen štýl, ale aj výnimočný komfort.

Topánky New Balance made in USA - technológia pre pohodlie a odolnosť

Topánky edície Made in USA sú vybavené najnovšími technológiami, ktoré ovplyvňujú pohodlie a odolnosť obuvi. Medzipodošva ENCAP je vyrobená z mäkkej a tlmiacej EVA peny, ktorá zaisťuje maximálne pohodlie pri každom kroku. Vonkajšia podošva je navyše vybavená systémom ABZORB, ktorý zlepšuje odpruženie podrážky obuvi. Modely edície New Balance USA vybavené technológiou N-Durance sa vyznačujú mimoriadnou výdržou a odolnosťou podošvy pri náraze na tvrdý povrch.

Tenisky New Balance vyrobené v USA sú inšpiráciou pre mužov, ktorí hľadajú kvalitnú obuv na mnoho sezón.