Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Veľkosť

Farba

Určenie

Šírka

Kolekcie

Made in USA(20)

Schovať filtre

Pánske New Balance made in USA - kvalita, pohodlie a jedinečný štýl

Pánske topánky New Balance made in USA sú spojením originálneho dizajnu, vynikajúceho spracovania a výnimočného komfortu nosenia. Tieto vlastnosti priťahujú mužov, ktorí hľadajú topánky s nadčasovým štýlom, ktoré na jednej strane zdôraznia ich individuálny vkus a na druhej strane poskytnú bezkonkurenčný komfort. V ponuke New Balance sú modely made in USA ako aj made in UK, ktoré oslovia milovníkov klasiky i trendov.

Pánske topánky New Balance made in USA - štýlové a pohodlné

Pánske topánky New Balance vyrobené v USA sa vyznačujú originálnym dizajnom, ktorý kombinuje trochu nenápadné riešenia s výraznými, rozhodnými farbami. Vďaka tomu sa stávajú neoddeliteľným prvkom stylingu a umožňujú dotvárať originálne outfity. Modely New Balance USA edition si zároveň zachovávajú klasické prvky, vďaka čomu sú ideálne na každodenné aj oficiálnejšie príležitosti.

Topánky New Balance USA edition - pre milovníkov kultových modelov

Tenisky New Balance vyrobené v USA sú ikonickými modelmi pre módnych freakov. Jedným z najobľúbenejších modelov je rad M990, navrhnutý v spolupráci s Teddym Santisom, zakladateľom newyorskej značky Aimé Leon Dore. Tieto topánky odkazujú na rok 1982, kedy sa objavili prvé modely radu M990 a dodnes sa tešia neutíchajúcemu záujmu. Klasický tvar topánok bol výsledkom výskumu biomechaniky chodidla, vďaka čomu prinášajú nielen štýl, ale aj výnimočný komfort. Zistite, ako nosiť športové topánky každý deň aj pri špeciálnych príležitostiach.

Topánky New Balance made in USA - technológia pre pohodlie a odolnosť

Topánky edície Made in USA sú vybavené najnovšími technológiami, ktoré ovplyvňujú pohodlie a odolnosť obuvi. Medzipodošva ENCAP je vyrobená z mäkkej a tlmiacej EVA peny, ktorá zaisťuje maximálne pohodlie pri každom kroku. Vonkajšia podošva je navyše vybavená systémom ABZORB, ktorý zlepšuje odpruženie podrážky obuvi. Modely edície New Balance USA vybavené technológiou N-Durance sa vyznačujú mimoriadnou výdržou a odolnosťou podošvy pri náraze na tvrdý povrch.

Tenisky New Balance vyrobené v USA sú inšpiráciou pre mužov, ktorí hľadajú kvalitnú obuv na mnoho sezón. Zistite, s čím kombinovať červené topánky v každodenných štylizáciách.