Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Kolekcie 5740(0)

Schovať filtre

New Balance 5740 - pánske klasické topánky, originálne topánky

Pod značkou New Balance vám prinášame najznámejšiu a najžiadanejšiu športovú obuv. Módna ikona životného štýlu, ktorá kombinuje najvyšší komfort a netradičný, originálny dizajn. To je nepochybne charakteristický znak pánskych topánok z radu New Balance 5740, ktoré sú dokonalým vyvrcholením módnych každodenných štylizácií v mestskom štýle.

Žiadne produkty

New Balance pod značkou 5740 od podšívky

Nie je to tak dávno, čo bola americká značka New Balance spájaná iba s topánkami venovanými športovcom a identifikovaná s prísne športovým svetom módy. Začiatky výrobcu nesľubovali takú závratnú kariéru a sústreďovali sa len na otázky zamerané na zvýšenie pohodlia zamestnancov, ktorí boli nútení chodiť celý deň v nie veľmi pohodlných topánkach. Výrobca sa inšpiroval rovnováhou pohybu sliepok a navrhol vložky trojuholníkového tvaru, ktoré poskytovali oporu trom bodom chodidla pre zvýšenie užívateľského komfortu.

Tenisky NB 5740 - dizajnérsky akcent pre zdôraznenie štýlu

Pánska športová obuv z radu NB 5740 si nepochybne poradí v každej situácii a čo je najdôležitejšie - v každej štylizácii. V závislosti od stylingu a efektu, ktorý chcete dosiahnuť, môžete staviť na minimalistickú verziu NB 5740 v tlmených a vyvážených farbách alebo sa rozhodnúť pre model hemžiaci sa pozitívnou energiou. Pánske New Balance 5740 v žltej, bordovej alebo oranžovej farbe sa stanú detailom vášho stylingu, ktorý určite nezostane bez povšimnutia. Všetky modely sa v tomto rade vyznačujú odolnou gumovou podrážkou, ktorá má mierne agresívny dezén pre optimálnu priľnavosť k zemi. Zvršok NB 5740 - v závislosti od konkrétneho modelu - je vyrobený z najkvalitnejšej semišovej kože, priedušnej sieťoviny a najkvalitnejších textilných materiálov.

New Balance 5740 - ikona životného štýlu, vďaka ktorej vyniknete v dave

Pánske topánky New Balance 5740 sú zárukou absolútneho pohodlia, o ktoré sa starajú dizajnéri značky. Podrážka vyrobená z mäkkej EVA peny, ktorá zaručuje odpruženie a optimálne pohodlie pri každodennom používaní, sú charakteristickými znakmi tenisiek označených písmenom „N". Najkvalitnejšie materiály alebo bavlnené šnúrky, ktoré umožňujú čo najlepšie prispôsobenie obuvi chodidlu a jeho stabilizáciu, sú dôkazom snahy o najvyššie pohodlie a komfort, ktorý bude sprevádzať každý váš krok. Úspech dopĺňa dokonalý vzhľad a netradičný dizajn, ktorý nepochybne odlišuje modely radu NB 5740 od iných. Vytvorte kompletný športový outfit. Prečítajte si viac o pánskej športovej móde.

Často kladené otázky

Ako čistiť topánky New Balance 5740?

Modely pánskej obuvi z radu New Balance 5740 sú vyrobené z najkvalitnejších textilných materiálov a sieťovaných prvkov. V ich prípade sa neodporúča mechanické pranie, ktoré môže topánky deformovať a ničiť. Najbezpečnejším riešením je čistenie topánok New Balance kefkou na topánky a vlhkou handričkou. Väčšie nečistoty, ako napríklad zaschnuté bahno, je možné odstrániť jemnou kefkou a handričkou s mydlom a vodou. Vyhnite sa čistiacim prostriedkom, ktoré môžu spôsobiť zmenu farby obuvi.

K akému štýlu sa hodia pánske topánky New Balance 5740?

Pánske topánky New Balance 5740 sú najlepším príkladom každodennej obuvi, ktorá udrží krok s gentlemanmi žijúcimi v neustálom zhone. Budú skvelé ako doplnok k voľným štylizáciám v mestskom štýle. Výberom modelov v originálnych farbách si môžeme byť istí, že zdôraznia váš outfit a zároveň mu dodajú charakteristický streetwearový šmrnc.