Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Farba

Veľkosť

Rozsah zliav

Šľapky, žabky(30)

Schovať filtre

Pánske žabky a športové šľapky

Záleží vám na kvalitnej, odolnej obuvi na každodenné nosenie alebo do bazéna? Prezrite si ponuku značky New Balance - pánske športové žabky a pánske šľapky, vyrobené z kvalitných materiálov. Pohodlné pánske topánky rôzneho druhu ponúkame vo veľkostiach od 37,5 do 49, v rôznych módnych farbách.

Pánske žabky New Balance - vysoká kvalita a odolnosť

Pánske žabky New Balance sú každodennou obuvou, ktorá je vďaka použitým kvalitným materiálom trvácna a odolná voči deformácii. Pánske žabky New Balance, rovnako ako pánske sandále, sú odolné a flexibilné a poskytujú tiež správnu pozíciu chodidlu. Ich vrchná časť, ako aj vnútro je vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zabraňuje nadmernému šmýkaniu sa chodidla. Sú to žabky, ktoré sa hodia nielen do vlhkých podmienok, ale osvedčili sa aj pri vysokých teplotách. Mikiny, legíny, moderné tenisky - pánske fitness oblečenie.

Pánske žabky - nové technológie zaisťujú komfort používania

Určite dobre poznáte výrobcu športového oblečenia a obuvi - New Balance. Koncept našej spoločnosti je založený na investíciách do výskumu biomechaniky chodidla. Implementovali sme mnoho inovatívnych technológií, vďaka ktorým je pánska obuv New Balance pohodlná a bezpečná. Pokiaľ ide o pánske žabky a pánske šľapky New Balance, sú vybavené špeciálnymi výstupkami na stielke, ktoré zaisťujú pohodlie a komfort. Mnohé z nich majú flexibilnú podrážku TPR, podšívku zo sieťoviny, zvršok zo syntetického polyuretánu a ľahkú medzipodrážku EVA. Pánske šľapky a japonky sa ľahko prispôsobia chodidlu bez ohľadu na jeho veľkosť.

Pánske šľapky – vsaďte na overené modely

Máte záujem o overené modely športovej obuvi alebo pánskych šľapiek? Pozrite si náš outlet a vyberte si pre seba tie najpohodlnejšie pánske šľapky. Odporúčame najmä modely M6079, ktorých zvršok je vyrobený z polyuretánu a podšívka zo syntetickej sieťoviny. Ide o pánske športové šľapky s podrážkou z jednodielnej EVA peny, ako aj špeciálnymi jazýčkami na stielke, ktoré umožňujú žabke priliehať k nohe a zvyšujú komfort pri nosení.

Pánske žabky - novinky na trhu

Máte záujem o módne pánske žabky? Z noviniek sa oplatí pozrieť si sériu pánskych žabiek SUF100. Ide o šľapky vyrobené z jednodielnej EVA peny. Ich konštrukcia sa vyznačuje mimoriadnou životnosťou, vodeodolnosťou a pružnosťou. Za odporúčanie stoja aj šľapky z radu SUT24 vyrobené z kvalitných materiálov a pánske žabky New Balance z radu SMF200. Ide o pánske papuče, ktoré boli vybavené špeciálnym dezénom podrážky. Vďaka tomu majú topánky vysokú priľnavosť nielen na suchom povrchu, ale aj pri kontakte s vodou.

Pánske športové šľapky - atraktívna cena

Pánske športové šľapky vrátane žabiek si u nás objednáte jednoducho a rýchlo, za atraktívne ceny. Pozrite si našu ponuku a vybavte sa značkovými kvalitnými pánskymi šľapkami!