Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

Rozsah zliav

Šortky(32)

Schovať filtre

Pánske šortky - športovo šik s nádychom ležérnosti

Pánske šortky v modernom vydaní sú prvkom šatníka, ktorý stiera hranice medzi striktne športovým oblečením a mestským štýlom oblečenia. Pánske šortky sú tiež často používaným základom šatníka každého muža, hlavne v letnej sezóne.

Pánske šortky, neprehliadnuteľný prvok šatníka

Pánske kraťasy sú odevom, ktorý je ťažké zaradiť. Koniec koncov, majú veľa mien. Pánske športové šortky, pánske šortky, ktoré s vami držia tempo aj pri tých najnáročnejších aktivitách, v lete triumfujúce pánske šortky ležérneho štýlu alebo aj divoko módne bermudy – taká široká ponuka „pánskeho oblečenia“ dáva široké možnosti manévrovania nielen milovníkom športového životného štýlu, ale aj mužom, ktorí majú radi pohodlný a ležérny štýl obliekania na dennej báze.

Pánske šortky - pohodlné riešenie (nielen) do posilňovne

Pánske šortky a pánske tričko - klasický známa kombinácia, ktorá hrá prvé husle vo svete športového oblečenia. Tá však má byť nielen módna a efektívna, ale má sa predovšetkým postarať o naše pohodlie a komfort pri viac či menej náročných cvičeniach. V ponuke New Balance nájdete široký výber pánskych šortiek, ktoré sú určené pre milovníkov aktívneho životného štýlu, ako aj špeciálnych pánskych šortiek napríklad na behanie, ktoré svojim dizajnom zlepšujú komfort pri cvičení a zabraňujú odieraniu stehien.

Pánske šortky v mestskej móde

Pánske šortky už dávno presiahli steny posilňovne. Už dlhší čas kraľujú mestskej a ležérnej móde. V lete vychádzajú do ulíc a udomácňujú sa v šatníku každého poriadneho muža. V ponuke New Balance nájdete modely ako stvorené na dovolenkový výlet, víkendový výlet mimo mesta alebo grilovačku s priateľmi.

Často kladené otázky

Aké pánske šortky si vybrať do posilňovne?

Športové oblečenie, ktoré s vami má držať krok pri cvičení v posilňovni, by malo byť predovšetkým pohodlné a komfortné. Pri výbere pánskych šortiek do posilňovne si vyberajte modely, ktoré boli navrhnuté pre ľudí praktizujúcich rôzne formy aktivít. V ponuke New Balance nájdete pánske teplákové šortky, pánske legíny, ale aj špeciálne pánske kraťasy do posilňovne s kompresnými vnútornými šortkami, ktoré zvyšujú komfort pri cvičení.

Ako nosiť pánske šortky?

Pánske šortky sú ideálne nielen na cvičenie v posilňovni, ale aj ako prvok každodenného stylingu v ležérnom štýle. Rozhodnite sa pre pánske ležérne šortky s klasickým tričkom a teniskami alebo pre duo s o niečo elegantnejšou polokošeľou. Šortky jednoduchého strihu budú vyzerať rovnako dobre ako pánske tričko s krátkym rukávom. Stojí za to pripomenúť, že šortky do mesta by nemali byť nad kolená.

Aké pánske šortky sú vhodné na beh?

Pánske bežecké šortky by mali poskytovať pri aktivite maximálny komfort, nemali by obmedzovať v pohybe a tiež by mali byť vyrobené z priedušných materiálov, ktoré odvádzajú vlhkosť. Pánske bežecké šortky New Balance s obtiahnutým strihom alebo modely so spodnou bielizňou odvádzajúcou vlhkosť budú na túto rolu ako stvorené.

Čím sa vyznačujú pánske šortky New Balance s technológiou NB Dry?

Pánske šortky vyrobené technológiou NB Dry sú šortky vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zaistí sucho a pohodlie správnym odvodom vlhkosti.