Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Kategórie

Určenie

Farba

Veľkosť

Šírka

Kolekcie

Výška podrážky

Rozsah zliav

Obuv(542)

Schovať filtre

Dámske tenisky New Balance

Hľadáte športovú obuv, ktorá je pohodlná a odolná? Urobte teraz správne rozhodnutie a vyberte si dámske tenisky New Balance. Vďaka 100% ženským farbám topánky New Balance dokonale splnia vaše očakávania z hľadiska pohodlia aj estetiky. Jemná kombinácia vysokokvalitných materiálov a módnych farieb dokonale zapadá do každodennej štylizácie i cvičenia. Dokážete odolať takémuto pokušeniu?

Zobrazené 96 z 542 prvkov.

Zobraziť ďalšie 96 produkty

Dámske topánky New Balance - elegantné a športové

Počas storočia nepretržitej činnosti si spoločnosť New Balance získala povesť výrobcu prémiovej obuvi a športového oblečenia. Značka vyrába dámsku športovú obuv a zameriava sa na remeselné výrobky s vynikajúcim dizajnom. Logo N sa stalo synonymom najvyššej kvality.

Modely z dámskej kolekcie sú jednoduché, nadčasové a trochu retro. Vystužené a vysoké podrážky, veľa farieb na výber a kombinácia moderného a vintage štýlu robia z dámskych tenisiek New Balance skvelú voľbu. Pozrite si našu ponuku dámskej klasickej športovej obuvi.

Na beh aj do kancelárie

Dámske topánky New Balance sú ideálne na beh aj do kancelárie. A ak hľadáte outfit, ktorý ladí s ich vzhľadom, vyberte si kombináciu zateplených zimných topánok s oversize bundou v štýle 90. rokov, ktorá dokonale doplní celú vašu štylizáciu. Ak dávate prednosť prirodzenejšiemu štýlu, vyberte si khaki šortky, kockovanú flanelovú košeľu a obľúbený batoh. K takémuto outfitu si budete môcť vybrať zaujímavé odtiene dámskych žabiek, ako je fialová alebo oranžová, ktoré sa k šortkám hodia dokonale. Neváhajte a kombinujte trendy v športovom štýle!

Určite si pozrite našu ponuku dámskej trekovej obuvi.

Cvičenie, športové súťaže, nakupovanie - New Balance je všade

New Balance je symbolom športového oblečenia. Dnes značku propagujú také vplyvné osobnosti ako Chris Brown či Heidi Klum. New Balance vytvoril v roku 1906 William J. Riley, ktorý emigroval do Bostonu. Jeho cieľ? Anglický obuvník, znepokojený problémami nôh svojich klientov, dostal skvelý nápad na výrobu ortopedickej obuvi. Spoločnosť New Balance už viac ako 50 rokov venuje všetko, čo robí, spokojnosti svojich zákazníkov. Športová obuv a tenisky New Balance sú teraz uznávané ako najlepšia športová obuv na svete. Pozrite si tiež pohodlnú dámsku bežeckú obuv.

Prečo sa oplatí rozhodnúť sa pre dámske tenisky New Balance?

Topánky New Balance sa nespájajú len so športovými úspechmi. Sú obľúbené najmä medzi milovníkmi módy a fanúšikmi športového oblečenia. Dokonca aj Steve Jobs obzvlášť rád nosil legendárne modely zo série 991, 992 a 574.

Kvalitná výroba bola vždy jednou z absolútnych priorít značky New Balance. Mnohé z našich topánok hrdo nosia skratku „Made in US” alebo „Made in UK”. Dámske topánky New Balance majú všetko potrebné, aby vás zviedli. Vďaka ich ergonomickému tvaru a použitej výrobnej technológii sa budete cítiť výnimočne a ľahko. Ikonické topánky vytvorené na báze modelov ako je NB 990 alebo NB 576 neustále tešia športovcov z celého sveta. To je aj prípad novších verzií, ako sú modely série NB 247. New Balance, aj keď sú ľahké, vždy dbajú o rovnováhu vášho štýlu a peňaženky. V našom obchode nájdete najnovšiu detskú obuv, pánsku obuv a dámsku bežeckú obuv New Balance. Užite si s nami svoj zážitok z nakupovania! Pozrite si tiež našu ponuku pohodlného dámskeho bežeckého oblečenia.