Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

Oteplený produkt

product.promotion_ratio

Zimná vetrovka(4)

Schovať filtre

Pánske zimné bundy - buďte pripravení na zimu

Syrová, zimní aura nemusí v módě znamenat jednoduchou strohost. Právě naopak! V zimě můžete nosit módní a stylové pánské oblečení a zároveň být oblečeni v souladu s nejnovějšími módními trendy. Základem pánského šatníku pro chladné dny budou samozřejmě zimní bundy. Ty jsou nejen akcentem či prvkem dotvářejícím celek, ale stále častěji se dostávají do popředí stylingu. Jaké pánské zimní bundy jsou tuto sezónu nejmódnější a jak si vybrat?

Pánske zimné bundy - funkčná a praktická stránka pánskeho šatníka

Zimný šatník je súprava oblečenia navrhnutá tak, aby poskytovala pohodlie a ochranu pred mrazom v chladnejších dňoch. Pánske zimné bundy sú dôležitým prvkom tohto šatníka a majú nielen praktickú funkciu, ale určujú tiež módu a štýl. Záleží vám na tom, aby bola bunda funkčná i vizuálne atraktívna.

Na čo si dať pozor pri výbere pánskej zimnej bundy?

Pánske zimné bundy New Balance sú univerzálnym riešením, ktoré sa vyznačuje predovšetkým súladom s najnovšími módnymi trendmi a dokonalým štýlom. Zároveň nezabúdame, že zimné športové bundy majú chrániť aj pred mrazom a studeným vetrom. Preto pri výbere zimnej bundy dbajte na prvky ako vrchný materiál, z ktorého bola vyrobená, vysoký vetruodolný golier a kapucňa či manžety, ale aj vrecká.

Aké pánske zimné bundy sú najobľúbenejšie?

V závislosti od štýlu, v ktorom sa radi obliekate, ale aj od účelu bundy sa oplatí vybrať si model, ktorý vám poskytne maximálny komfort každý deň. V prechodnom období sa budú skvele hodiť pánske jesenno-zimné bundy, počas mrazivého počasia sa oplatí zvoliť pre pánov hrubšie páperové zimné bundy. Termo bielizeň sa hodí nielen na tréning. Spoznajte jej výhody.

Často kladené otázky

Aký typ výplne zvoliť pri výbere zimnej bundy?

Pri výbere pánskych zimných búnd si môžete vybrať modely so syntetickou výplňou, ako sú polyesterové vlákna, ale aj s prírodnou výplňou, ako je páperie alebo perie. Ak vám záleží na pánskej zimnej bunde, ktorá vám poskytne maximum tepla aj pri najnižších teplotách, vsaďte na prírodné materiály, ktoré teplo udržia lepšie.

Z akého materiálu sú najlepšie pánske zimné bundy?

Pri výbere pánskej zimnej bundy sa oplatí venovať pozornosť nielen typu výplne, ale aj vonkajšiemu materiálu. Najlepším riešením budú teplé pánske zimné bundy, ktorých vonkajším materiálom je polyester s prímesou bavlny.

Aká bude najlepšia pánska bežecká bunda na zimu?

Pri výbere pánskych zimných bežeckých búnd dbajte na nepremokavosť a priedušnosť – tie s nízkou priedušnosťou budú mať problém s odvodom vlhkosti. To sú mimoriadne dôležité parametre v prípade búnd určených na športovanie. Vyberte si model s kapucňou, ktorá chráni pred vetrom a zrážkami a vybavený manžetami, ktoré dokonale priľnú k telu a zabránia nárazom vetra.