Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Farba

Veľkosť

Určenie

Šírka

Kolekcie

Kategorie

Rozsah zliav

Tréningové(36)

Schovať filtre

Dámske športové tenisky do posilňovne, na fitnes

New Balance je známa predovšetkým svojou inovatívnou športovou obuvou vrátane dámskej trekingovej obuvi a dámskej tenisovej obuvi. Topánky značky New Balance sa vyznačujú nadpriemerným komfortom, správnym prispôsobením chodidlu a optimálnym odpružením. Dámske tenisky na fitnes značky New Balance zvýšia váš výkon a efektivitu pri každom cvičení.

Dámska športová obuv New Balance - trénujte bez obmedzenia

Pri chôdzi alebo behu sú dobré topánky nevyhnutnosťou. Dámske športové topánky New Balance vám umožnia športovať bezpečne a pohodlne. Dôkladne premyslený dizajn dámskych športových tenisiek New Balance je výsledkom práce odborníkov v oblasti ortopédie a fyzioterapie. Výsledkom je, že dámska športová obuv New Balance poskytuje nohám správnu podporu. Správne zvolené dámske športové tenisky budú mať pozitívny vplyv aj na kolená, bedrové kĺby a chrbticu.

Dámske športové botasky - cvičenie v plnej rýchlosti

Nemôžete nájsť perfektnú dámsku športovú obuv? Uisťujeme vás, že v športových teniskách New Balance nájdete to, čo hľadáte! Naši odborníci a špecialisti venujú osobitnú pozornosť procesu vytvárania dámskej športovej obuvi, aby vám umožnili cvičenie na najvyššej úrovni. Intenzívne cvičenie vyžaduje dámsku športovú obuv s osvedčenými vlastnosťami a správnou úrovňou bezpečnosti. Technológie používané v našej dámskej športovej obuvi s vami spolupracujú, aby vás počas cvičenia aktívne chránili. Dynamické pohyby, zaťaženie nôh, práca kĺbov - kvôli tomuto všetkému je potrebné vyberať dámsku športovú obuv starostlivo. Zistite, ako vybrať správnu veľkosť topánok na behanie.

Dámske športové tenisky - vyjadrite samú seba

Dámske športové topánky New Balance sú navrhnuté tak, aby vám umožnili slobodne vyjadriť samú seba počas každého cvičenia. Ich rozmanité farby a štýly vám umožnia vybrať si dámsku športovú obuv k oblečeniu, ktoré chcete nosiť do posilňovne najviac. Stavte na jednofarebnú pastelovú súpravu: legíny a športový top? Vyberte si k nej dámsku športovú obuv, ktorá bude ladiť s jemnou pastelovou farebnou schémou. A k šortkám alebo teplákovej súprave si vyberte silný akcent obuvi - tu sa bude hodiť čierny zvršok dámskych športových tenisiek. Tie z vás, ktoré chodia do posilňovne, sa často venujú svojmu vzhľadu a štylizácii svojho oblečenia do posilňovne. Ak je pre vás dôležité to, ako vyzeráte počas fyzickej aktivity, dámske športové tenisky od spoločnosti New Balance sú tou správnou voľbou - s nimi na nohách nie je možné aby ste prešli posilňovňou bez povšimnutia! Do čoho sa obliecť na fitness, aby ste vyzerali dobre a cítili sa pohodlne? Zistite to z našej príručky.

Často kladené otázky

Akú veľkosť by mali mať dámske športové topánky do posilňovne?

Pri výbere dámskych športových topánok venujte pozornosť predovšetkým svojmu pohodliu. Dôkladne ich zmerajte a prejdite sa v nich po dome alebo obchode. Venujte pozornosť veľkosti dámskej športovej obuvi. Určite by nemala byť príliš malá - hrozí to nebezpečnými ranami a odreninami. Aj keď by vám malo zostať asi 1 cm voľného priestoru, topánka by tiež nemala byť príliš veľká, pretože vysoká pohyblivosť chodidla v topánke môže byť nebezpečná. Nastavenie šírky hornej časti je možné vykonať správnym zašnurovaním dámskej športovej obuvi - vie o tom len málo ľudí.