Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Veľkosť

Farba

Určenie

Pre

Kolekcie

Rozsah zliav

Typ zapínání

Veľkosť 28-35(83)

Schovať filtre

Detské topánky New Balance vo veľkosti 28 až 35 - ideálne pre každé dieťa

Hľadáte obuv pre dieťa vo veku od 4 do 10 rokov? Využite širokú ponuku, ktorú sme pre vás pripravili v New Balance. Kúpte si u nás detské botasky 30 alebo 35 a v menších veľkostiach. Pozrite si našu širokú ponuku!

Detské tenisky 28-35 - prečo si vybrať topánky z ponuky značky New Balance?

Kúpa detských topánok v našom obchode je ideálnou príležitosťou, ako svojmu dieťaťu zaobstarať obuv na mieru jeho očakávaniam. Sú vynikajúcou voľbou, pretože sa vyznačujú:

  • odolnosťou - sú vyrobené z najkvalitnejších syntetických materiálov, takže vydržia dlho, aj keď ich vaše dieťa používa intenzívne;
  • pohodlím - pružná pena uľahčuje pohyb po nerovnom teréne a účinne chráni nohy pred nárazmi, napríklad na kamene.

Detské tenisky 35 alebo v menších veľkostiach od značky New Balance sú ľahké, takže nadmerne neunavujú nohy. Okrem toho majú univerzálny, veľmi atraktívny dizajn, ktorý sa hodí k rôznym štýlom.

Naše chlapčenské alebo dievčenské topánky vo veľkostiach 28 a viac sú dokonalým povzbudením k aktivitám vonku, ako sú hry s rovesníkmi, exkurzie alebo behanie. Pre maximálne pohodlie pohybu môžete u nás svojmu dieťaťu kúpiť oblečenie, ktoré je rovnako funkčné a odolné ako obuv, vrátane vzdušných tričiek alebo šortiek.

Pozrite si aj: Na čo sa zamerať pri kúpe teplákov do školy pre dieťa?

Ako si vybrať najlepšie detské tenisky vo veľkosti 35 alebo menšej z ponuky New Balance?

V našom e-shope nájdete široký sortiment. Vyberte si z modelov, ktoré môžete filtrovať podľa:

  • farby - napríklad model YK570NM3 je k dispozícii až v piatich farbách (červená, tmavomodrá, ružová, sivá, zelená);
  • dizajnu - v závislosti od modelu je naše logo umiestnené na boku topánky väčšie alebo menšie;
  • spôsobu zapínania - suchý zips alebo šnúrky.

V e-shope New Balance ľahko kúpite ideálne sediace tenisky pre dievčatá alebo chlapcov. 31, 32, 35 a menšie veľkosti od čísla 28 – to je ponuka značky New Balance.

Ak neviete, akú veľkosť vybrať, zmerajte veľkosť chodidla svojho dieťaťa. Najlepšie sa to robí tak, že dieťa sa postaví na papier položený na rovný a hladký povrch a vy obkreslíte jeho chodidlo. Noha by pritom mala byť v ponožke. Odmerajte vzdialenosť medzi špičkou palca a pätou. K dosiahnutému výsledku sa odporúča pripočítať 5-6 mm. Vaše dieťa neustále rastie, preto mu musíte kúpiť topánky o niečo väčšej veľkosti, ako ukázali vaše výpočty.

Ak potrebujete viac informácií o veľkosti, pozrite si článok o veľkostiach bežeckých topánok.