Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Veľkosť

Farba

Určenie

Pre

Kolekcie

Rozsah zliav

Typ zapínání

Veľkosť 17-27,5(49)

Schovať filtre

Detská obuv vo veľkosti 17 až 27,5 – široká a atraktívna ponuka v e-shope New Balance

Chcete zabezpečiť, aby vaše dieťa malo pri používaní obuvi úplné pohodlie a nemuseli ste sa obávať, že budú jeho nohy po intenzívnej aktivite unavené? Vyberte si z našej ponuky odolných detských topánok. 23, 25 alebo 27 sú príklady veľkostí obuvi dostupných v obchode New Balance.

Detské topánky veľkosti 18-27 - prečo stojí za to kúpiť si ich v New Balance?

Ak máte záujem o chlapčenské alebo dievčenské topánky New Balance, veľkosti pre menšie a väčšie deti nie sú jedinou výhodou nákupu v našom e-shope. Máme širokú škálu modelov, ktoré vyhovujú potrebám každého dieťaťa, či už ide o dievča alebo chlapca.

  • Dcére môžete kúpiť napríklad topánky IV500FPP v mimoriadne atraktívnej ružovej farbe, ktoré majú pohodlné zapínanie na dvojitý suchý zips. O pohodlie pri nosení sa postará ľahká konštrukcia.
  • Synovi odporúčame model NW574MGH v čiernej alebo tmavomodrej farbe, ktorý je takisto na suchý zips. Vďaka pružnej pene EVA tenisky skvele tlmia nárazy, čo je pri hre vonku veľmi dôležité. Sieťovina zabezpečí dostatočné vetranie počas pohybu.

Či už si vyberiete detské tenisky 27, alebo v menšej veľkosti, New Balance je značka, ktorá sa postarala o ich výnimočnú odolnosť. Je to dané použitím najkvalitnejších textílií a hrubej gumovej podrážky.

Potrebujete obuv pre väčšie deti? Ponúkame tiež obuv vo veľkostiach 28–35 a 35,5–40 . U nás si môžete ľahko vybrať topánky pre chlapcov a dievčatá všetkých vekových kategórií.

Detské topánky New Balance vo veľkosti 18 alebo 25 sú ideálnou voľbou pre každú príležitosť.

Detské topánky 23 alebo 27 New Balance majú originálny dizajn. Hodia sa k akémukoľvek oblečeniu, ktoré si vaše dieťa oblečie. Nezáleží na tom, kde sa váš syn alebo dcéra práve zdržiava. Hodia sa skvele počas:

  • hry na detskom ihrisku;
  • poznávacieho výletu s rodinou;
  • aktivít v jasliach alebo materskej škole.

Naše detské topánky vo veľkostiach 19 alebo 25 môže vaša dcéra alebo syn nosiť aj na slávnostnejšie príležitosti, t. j. rodinnú oslavu alebo oslavu v materskej škole, ako je napríklad slávnosť predškolákov. V obuvi New Balance bude vaše dieťa cítiť voľnosť.

Dievčenské a chlapčenské topánky New Balance - ako vybrať správnu veľkosť?

Ak chcete zistiť, či vášmu synovi alebo dcére najlepšie sadnú detské tenisky 27, alebo menšia veľkosť, zmerajte vzdialenosť od špičky palca po pätu. Na tento účel je vhodné obkresliť obrysy chodidla na kúsku papiera položenom na rovnom povrchu. K výsledku pripočítajte 5-6 mm, aby ste mali istotu, že obuv bude vášmu dieťaťu sedieť aj o niekoľko mesiacov alebo v nasledujúcej sezóne.

Môžete tiež použiť tabuľku veľkostí. Nezabudnite však, že je to len orientačný údaj. Dá sa predpokladať, že pre dieťa vo veku do 1 roka by ste mali kúpiť obuv vo veľkosti maximálne 20, zatiaľ čo pre deti vo veku od 1 do 3 rokov sa budú hodiť detské tenisky 21-27.

Prečítajte si tiež: Na čo sa zamerať pri kúpe tenisiek pre vaše dieťa?