Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Veľkosť

Farba

Určenie

Pre

Kolekcie

Cena

Typ zapínání

Rozsah zliav

Veľkosť 35,5-40(83)

Schovať filtre

New Balance – detské tenisky vo veľkosti 35,5 až 40 sú topánky dostupné v našom e-shope

Hľadáte topánky vo veľkostiach od 35,5 do 40, ktoré budú dokonale vyhovovať potrebám vášho dieťaťa? Navštívte e-shop New Balance – veľkosti, ktoré sú u nás dostupné, vám umožnia bez problémov kúpiť tie pravé chlapčenské alebo dievčenské topánky. Pozrite si našu ponuku!

Prečo sú detské tenisky New Balance 37 alebo 39 skvelou voľbou?

Ak máte záujem o detské topánky New Balance 39 alebo 40, ste na správnom mieste. Náš obchod je skvelým miestom na nákup pohodlných a odolných topánok pre vaše dieťa. Sú vybavené riešeniami, ktoré zabezpečia pohodlie pre najmenších v každej situácii. Napríklad:

  • hrubá vonkajšia podrážka vyrobená z gumy, ktorá chráni stred chodidla a prsty, keď dieťa beží po skalnatom povrchu;
  • priedušný zvršok, vďaka ktorému sa nohy vášho dieťaťa nebudú nadmerne potiť.

Detské tenisky 36 alebo 38 sú ľahké, takže sa nosia mimoriadne pohodlne. Sú ideálne na mnoho príležitostí. Nezáleží na tom, či vaše dieťa potrebuje topánky, aby mohlo ísť do školy, hrať sa vonku so svojimi rovesníkmi alebo ísť na turistickú túru. Charakteristickým znakom našej obuvi je aj univerzálny dizajn, ktorý je vhodný pre každé dieťa.

Prečítajte si tiež: Topánky pre dieťa do školy – akú obuv vybrať?

Detské tenisky New Balance 37 alebo 39 – aké modely sú v ponuke nášho e-shopu?

V našej ponuke nájdete veľmi široký výber detskej obuvi. Dostupné veľkosti zahŕňajú detské tenisky 36, 37 alebo 40. Medzi odporúčanými modelmi môžeme okrem iného spomenúť:

  • GSB550BK – majú mimoriadne atraktívny dizajn, ktorý vzdáva hold štýlu basketbalových ihrísk 80. rokov XX storočia; horná časť obuvi vyrobená z kože a masívna podrážka zabezpečia primeranú odolnosť;
  • YV373XY2 – ľahká EVA pena v medzipodošve a päte absorbuje nárazy, čo vedie k veľkému pohodliu pri pohybe.

Ak máte záujem o tenisky New Balance pre dievčatá alebo chlapcov, veľkosti nie sú jediným uľahčením pri nákupe. Naša ponuka sa vyznačuje aj rôznorodosťou farieb. Topánky si u nás môžete vybrať v modrej, červenej, žltej alebo ružovej farbe.

Pamätajte, že tu nájdete nielen športovú obuv, ale aj futbalovú obuv a detské sandále. 38, 39 alebo 40 – nezáleží na tom, akú veľkosť potrebujete. V e-shope New Balance si môžete jednoducho vybrať model, ktorý vyhovuje nohe vášho dieťaťa.

Detské topánky vo veľkosti 36 alebo 39 – akú veľkosť zvoliť?

Ak neviete, či by váš syn alebo dcéra mali nosiť detské tenisky vo veľkosti 37 alebo 38, veľkosť ich chodidla zistíte jednoducho. Stačí, aby sa dieťa postavilo na kus papiera na rovnom a hladkom povrchu. Ďalej je potrebné obkresliť chodidlo a zmerať dĺžku od špičky palca po pätu. Noha by pritom mala byť v ponožke.

K výsledku pridajte 5-6 mm. To je dôležité, pretože vaše dieťa rastie rýchlo a jeho nohy sa pri chôdzi v topánke pohybujú. Pre zabezpečenie pohodlia pri používaní obuvi, je potrebné myslieť aj na rezervu vo vnútri topánky.

Zistite viac: Na čo sa zamerať pri kúpe detskej obuvi na zimu?