Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

Ponožky(14)

Schovať filtre

Pánske ponožky

Pánske ponožky sú nevyhnutným prvkom šatníka každého muža. Môžu byť nielen súčasťou šatníka, ale aj zaujímavým a dokonca zábavným doplnkom. V závislosti od toho, ktorý z nich si vyberiete, môžu byť klasické, dlhšie i kratšie - pánske členkové ponožky! Výber je naozaj obrovský, tak smelo do toho, prezrite si našu ponuku pánskych doplnkov a určite si nájdete niečo pre seba!

Pánske ponožky - aké si kúpiť?

Nákup pánskych ponožiek sa môže občas zdať nadľudským výkonom - prečo? Pánske ponožky nielen, že sú vyrábané z rôznych materiálov, ale sú v ponuke v naozaj rozmanitých farebných variáciách. A predsa ponožka, jedna či druhá, nemusí vôbec byť nudná! Preto v e-shope New Balance nájdete pánske ponožky v rôznych farbách, ktoré majú veľa vzorov. Nájdete tu napríklad pánske ponožky so včelami, pruhované ponožky alebo jednoducho s nenápadným nápisom NB na boku.

Okrem toho musíte popremýšľať o tom, akú dĺžku ponožiek uprednostňujete: či hľadáte klasické ponožky, siahajúce nad členok, alebo členkové pánske ponožky. Zamyslite sa nad tým, aké topánky zvyčajne nosíte, a vyberte si podľa toho dĺžku ponožiek. Pamätajte, že musia byť predovšetkým pohodlné!

Pánske členkové ponožky - pohodlnejšie ako klasické?

Zdá sa, že členkové ponožky nosia zvyčajne ženy - nič nemôže byť ďalej od pravdy! Mnoho mužov sa rozhodlo nosiť pánske členkové ponožky, napr. do tenisiek, keďže v nich majú odkrytý členok, čo dobre vyzerá v mnohých štylizáciách.

Pánske členkové ponožky New Balance sú ideálne pre tých, ktorí radi nosia nízku obuv do členku, v ktorej dokonale ladia. V ponuke máme, samozrejme aj pánske ponožky v o niečo dlhšom prevedení, ktoré zakrývajú členok. V tomto prípade stojí za to popremýšľať, či sa rozhodnete pre veselú verziu pánskych ponožiek a kúpite si, napríklad, tie s včelím vzorom.

Bežecké ponožky - aké športové ponožky si vybrať?

Pánske bežecké ponožky sú dôležitým prvkom šatníka každého športovca, alebo jednoducho všetkých, ktorí radi behajú pre zdravie. Ak sa rozhodnete venovať behu v chladnejších obdobiach roka, za zváženie stoja aj pánske zimné rukavice, ideálne chrániace ruky pri extrémnych teplotách.

Avšak nielen beh je zdravý. Akákoľvek fyzická aktivita, ktorú vykonávame v rámci našich možností, bude pre nás zdravá! Preto je pri príprave na nákup športového oblečenia potrebné myslieť aj na športové ponožky.

Bežecké ponožky sa vyrábajú trochu inak ako klasické bavlnené ponožky. Ich výrobe predchádza výskum, aby sme sa potom pri ich nosení a vykonávaní daných činností cítili čo najpohodlnejšie. Preto, ak vediete aktívny životný štýl, nezabudnite investovať do niekoľkých párov športových ponožiek.

Pánske ponožky New Balance - vyberte si dobrú značku

Pánske ponožky New Balance sú najlepšou voľbou, ktorú môžete urobiť, pokiaľ ide o výber napríklad bežeckých ponožiek alebo športových ponožiek všeobecne.

Mnoho našich zákazníkov oceňuje vysokú kvalitu ponožiek, ktoré ponúkame v našich predajniach.

Ponúkame klasické aj športové ponožky, vyššie aj členkové ponožky.

Ak máte radi klasické ponožky, ste na správnom mieste! Máme čierne, sivé i biele pánske ponožky. Ak vás však nudia obyčajné ponožky, odporúčame tie so vzormi. Môžeme s istotou povedať, že pánske ponožky New Balance budú dobrou voľbou!