Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Farba

Veľkosť

Určenie

Šírka

Výška podrážky

Kolekcie

Kategorie

Rozsah zliav

Tenisové(6)

Schovať filtre

Tenisové

Dámske športové topánky, tenisky New Balance

New Balance je v mnohých krajinách uznávaným a rešpektovaným výrobcom z odevného odvetvia. Špecializujeme sa najmä na kvalitnú športovú obuv. Naše tipy na produkty New Balance pre ženy zahŕňajú aj dámsku športovú obuv, dámske tenisky a dámsku zimnú obuv. Nie je to výdavok, ale investícia do pohodlia a športového a zdravého životného štýlu.

Dámske tenisky - nevyhnutnosť pre ženy fascinované tenisom

Dámske tenisové topánky New Balance sú vysoko kvalitné športové topánky, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb. Ponúkame dámske tenisky pre začiatočníčky aj pokročilé hráčky. Ak sa chcete venovať takému dynamickému športu, akým je tenis, budete potrebovať správne zvolené dámske tenisové topánky. Špeciálna konštrukcia podrážky dámskych tenisiek New Balance z nich robí na tenisovom kurte neoceniteľného pomocníka. Sú to športové topánky, ktoré majú zvýšenú priľnavosť a poskytujú nohe počas tréningu prirodzenú polohu. Chránia ju tiež pred otrasmi a nárazmi. Chcete vedieť, ako vybrať oblečenie a obuv na tenis? Prejdite na našu príručku!

Dámske tenisové topánky New Balance zaručujú pohodlie počas tenisových zápasov, správnu priľnavosť k rôznym typom povrchu a chránia nohy pred úrazom. Vyberte si športové tenisky New Balance a využite na kurte svoj plný potenciál.

Dámske športové tenisky – všestranné, ľahké a dynamické

Dámske tenisky New Balance sa vyznačujú veľmi dobrou priľnavosťou, vynikajúcou cirkuláciou vzduchu a vysokou odolnosťou. Sú to športové tenisky, ktoré nevystavujú nohy odreninám či podráždeniu počas tenisových výmen a iných aktivít a ich materiál odvádza teplo a vlhkosť von, preč od tela. Tieto dámske topánky sú tiež veľmi ľahké, vďaka ich technológii REV-Lite. Špeciálna pena, ktorá pokrýva podrážku, je asi o 30% ľahšia ako iné štandardné dámske tenisky s penovou podrážkou.

Dámske športové topánky – najnovšie technológie: Probank, N-durance i REV-Lite

Firemná politika spoločnosti New Balance je založená predovšetkým na investíciách do výskumu nových technológií. Cieľom je naučiť sa čo najpresnejšie biomechaniku ľudskej nohy a zvýšiť pohodlie a bezpečnosť napríklad dámskych športových topánok používaných na tenis. Medzi technológie, ktoré používa New Balance, patria Probank, N-durance a REV-Lite.

REV-Lite spočíva v umiestnení špeciálnej penovej podrážky do športových topánok, čo ovplyvňuje ich ľahkosť. Technológia N-Durance je založená na vlastnostiach gumového materiálu, ktorý je umiestnený pod pätou, aby absorboval otrasy. Probank je na druhej strane inovatívna pena, ktorá vytvára nohe podporu pri bočných šmykových pohyboch. Tieto technológie boli vytvorené pre ten typ športovej obuvi, akou sú dámske športové tenisky. Značka je známa aj používaním riešení ako Abzorb, HypoSkin alebo FreshFoam pre lepšie prispôsobenie športovej obuvi chodidlu a jeho efektívne tlmenie.

Pozri tiež tenisové topánky pre mužov

Dámske tenisky na tenis - ceny

Koľko stoja dámske tenisky New Balance? Jedinečné dámske tenisky si môžete kúpiť už za pár desiatok eur. Ak potrebujete kvalitné dámske športové tenisky, určite si pozrite našu ponuku!

Tenisky sú skvelým spôsobom, ako vyzerať štýlovo každý deň! Neveríte? Prečítajte si našu príručku!