Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

Rozsah zliav

Tričká(95)

Schovať filtre

Pánske tričká – nevyhnutnosť v mužskom šatníku

Pri silovom tréningu sa osvedčia pánske tričká s krátkym rukávom s efektnou potlačou alebo originálne modely. Pohodlné tielka alebo športové tričká s dlhým rukávom – pánsky šatník sa bez nich zdá byť neúplný. Sú základom každodenného stylingu každého muža a nepostrádateľným prvkom v športovej taške.

Pánske tričká - nepostrádateľný prvok pánskeho šatníka

Pánske tričká sú absolútnym základom pánskeho šatníka. Sú považované za najpohodlnejšie a najuniverzálnejšie prvky, ktoré dopĺňajú mužský štýl. Originálne pánske tričká môžu podľa typu odlíšiť styling, byť jeho efektným a pohodlným doplnkom alebo plniť praktickú funkciu ako v prípade športových tričiek. Ak chceme spojiť pohodlie a módny štýl, oplatí sa zvoliť tričká s efektnou potlačou alebo pánske polokošele z mäkkej bavlny.

Ako nosiť originálne pánske tričká?

Pod pojmom pánske tričko sa ukrýva veľa možností. Vybrať si môžete medzi pohodlnými bavlnenými tričkami klasického mierne voľnejšieho strihu, vzdušnými tielkami, športovými tričkami s dlhým rukávom alebo univerzálnymi tričkami, ktoré skvele doplnia každodenné ležérne štylizácie. Pre pánov, ktorí preferujú športovú eleganciu, bude skvelou voľbou polokošeľa, ktorá je o niečo vyššie svojou formálnosťou ako klasické pánske tričká. Chcete vedieť viac o pánskej športovej móde?

Pánske športové tričká – nevyhnutnosť v šatníku každého športového freaka

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia nie je tričko ako tričko Pri výbere pánskych športových tričiek sa oplatí zvážiť druh aktivity alebo materiál, z ktorého je tričko vyrobené. Pánske bavlnené tričko nebude vždy tou najlepšou voľbou pre tých pánov, ktorí plánujú vyrysovať svoje postavy v posilňovni. Pre bežcov bude tiež vhodný trochu iný typ a iné tričko by mali tiež voliť páni, ktorí sa mienia venovať cyklistike. Zistite, ako nosiť pánske športové šortky, aby ste vyzerali štýlovo a cítili sa pohodlne.

Často kladené otázky

Na čo si dať pozor pri výbere pánskeho športového trička?

Pánske športové tričká, ktoré majú zvládnuť svoju úlohu pri všetkých možných druhoch aktivít, by mali byť predovšetkým pohodlné a komfortné. Nesmú nijako obmedzovať pohyb a musia prinášať jeho maximálnu voľnosť. Vyberajte si pánske tričká z technických tkanín ako je polyester, polyamid alebo elastan.

Aké pánske tričká do posilňovne budú najlepšie?

V ponuke New Balance nájdete pánske tričká do posilňovne s krátkym rukávom, dlhým rukávom, ale aj pohodlné a komfortné tielka. Jednoznačne najuniverzálnejším modelom sú klasické pánske tričká s krátkym rukávom, ktoré umožňujú jednoducho vykonávať rôzne druhy cvikov. Páni, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na precvičenie hornej časti tela, môžu zvoliť tričká bez rukávov. Dlhý rukáv zas zabezpečí optimálny tepelný komfort pri cvičení vonku alebo v chladnejších miestnostiach.

Ako nosiť pánske polokošele?

Pánske polokošele sú o niečo formálnejšou alternatívou ku klasickým tričkám športového strihu. Budú vyzerať skvele v kombinácii s pánskymi bermudami a plátenými topánkami, tak aj v športovo elegantnej verzii - s rovnými nohavicami a pánskou bundou v športovej štylizácii.