Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Pre koho

Veľkosť

Šírka

Výška podrážky

Kolekcie

Farba

Cena

Rozsah zliav

Topánky na behanie v teréne(58)

Schovať filtre

Pánska a dámska bežecká obuv do drsných podmienok od New Balance

Hľadáte extrémne odolnú obuv, ktorá vydrží aj tie najťažšie terénne podmienky? Chcete si kúpiť nepremokavé bežecké tenisky, ktoré vám umožnia voľný pohyb na nerovnom alebo bažinatom povrchu? Prezrite si ponuku New Balance a objavte, čo sme pre vás pripravili.

Špecializované tenisky Fresh Foam New Balance sú modely, ktoré sa osvedčia v náročnom teréne

V širokej ponuke bežeckej obuvi New Balance, nájdete dámsku a pánsku bežeckú obuv, ktorá vám umožní bez problémov trénovať v náročných podmienkach. Stojí za to staviť na tie, ktoré používajú pružnú a mäkkú penu Fresh Foam. Okrem toho, že skvele absorbuje nárazy, je tiež odolná voči deformácii. To platí najmä vtedy, keď sa pohybujete v hrboľatom teréne.

Odporúčame najmä zimné bežecké topánky New Balance Fresh Foam:

  • Hierro – majú zosilnenú špičku Teo Protect, ktorá poskytuje dodatočnú ochranu prstov na nohách v situácii, keď pri behu náhodou narazíte nohou na kameň alebo koreň vyčnievajúci zo zeme;
  • X More Trail – podrážka Vibram® Megagrip so špeciálnymi výstupkami je zodpovedná za skvelú priľnavosť aj v premenlivom teréne.

Ďalšou možnosťou je model Garoe. Je vybavený špeciálnymi blokmi na podrážke, ktoré zabraňujú pošmyknutiu a uľahčujú beh do kopca a z kopca.

Aké ďalšie trailové bežecké topánky New Balance sa oplatí vybrať?

Pánska a dámska bežecká obuv s penou FuelCell je tiež ideálna do náročného terénu. Medzi jej 2 vrstvami je dodatočná výstuž s doskou TPU pre ešte lepšie odpruženie. Takáto pena sa nachádza v nasledujúcich modeloch:

  • SuperComp Trail s technológiou rekuperácie energie Energy Arc;
  • Summit Unknown so špičkou Toe Protect.

Pre tých, ktorí hľadajú odolnú a ľahkú obuv, odporúčame špecializované topánky DynaSoft Nitrel. Sú vybavené systémom AT-Tread, ktorý sa vďaka premyslenému dezénu osvedčí napríklad na bežeckých tratiach. Veľkou výhodou obuvi je aj stielka NB Comfort, ktorá absorbuje vibrácie.

Prečo sa rozhodnúť pre kúpu našich dámskych alebo pánskych bežeckých topánok do drsných podmienok?

Pánske a dámske bežecké topánky na zimu New Balance sú dobrou voľbou z mnohých dôvodov. Vďaka nim budete môcť efektívne trénovať bez ohľadu na to, kde ste si beh naplánovali – v lese, na horách alebo na kamenistej ceste. Je to preto, že naša obuv sa vyznačuje:

  • skvelým odpružením vďaka pružnej pene, ako aj odolnej podrážke, ktorá tlmením chráni vaše kĺby pred preťažením;
  • dokonalá priľnavosť k povrchu – za to je zodpovedný hlboký dezén;
  • vynikajúca ochrana pred meniacimi sa poveternostnými podmienkami – technológia Durable Water Repellency zaisťuje, že voda steká z povrchu topánky a nevsakuje do materiálu;
  • moderný dizajn - široká škála modelov líšiacich sa strihom a farbou vám umožní vybrať si ten, ktorý vyhovuje vášmu štýlu.

Ak si vyberiete pánsku alebo dámsku trailovú bežeckú obuv New Balance, nemusíte sa obávať nepohodlia pri pohybe po kamenistých cestách alebo premočenia topánok. Naše topánky odporúčame každému, kto má rád tréning mimo vychodených chodníkov a trás, amatérskym aj profesionálnym.