Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Veľkosť

Farba

Určenie

Tričká(2)

Schovať filtre

Detské tričká

Detské tričká sú prvkom oblečenia, ktorý deťom prináša veľa zábavy. Môžu si vybrať vzory, farby a niekedy aj textúry, ktoré si chcú v daný deň obliecť. Deti rady rozhodujú o svojom oblečení samy, aj keď niekedy sa rozhodnú pre celkom krkolomné kombinácie, napríklad ružovú od hlavy po päty alebo všetky odtiene dúhy v jednom outfite. Pokiaľ im to robí radosť – dajme im tú možnosť, nech sú kreatívne!

Detské tričká bez potlače

Tento typ tričiek je veľmi užitočný pri vytváraní každodenného šatníka. Dajú sa kombinovať s akýmkoľvek typom nohavíc alebo sukní. Detské tričko bez potlače sa veľmi dobre hodí na športové aktivity. Jednofarebné tričko pre dievča je veľmi dobrým riešením, ak chcete vytvoriť univerzálny set na každodenné nosenie. Pekná kombinácia farieb, napríklad tmavomodré nohavice, biele detské tričko a detský pruhovaný svetrík vytvorí originálnu a veľmi peknú kombináciu v námorníckom štýle.

Detské tričká s potlačou

Dievčatá aj chlapci radi nosia detské tričká s potlačou. Typ, forma a farba potlače je vecou individuálneho výberu - v čom sa dieťa cíti dobre a čo chce nosiť každý deň. Tričká pre dievčatá a tričká pre chlapcov môžu obsahovať postavičky z rozprávok, ale môžu zobrazovať aj celé výjavy z rozprávkového vesmíru. Navyše detské tričko s potlačou môže byť zdobené rastlinnými motívmi (kvety, stromy), zvieracími motívmi (psíky, mačky, ale aj bodky, pruhy, nášivky), rozprávkovými motívmi (animované rozprávky, hry, filmy ).

Obľúbené detské tričko New Balance

Asi každé dieťa má svoju obľúbenú rozprávku, obľúbenú hru alebo obľúbenú hernú postavičku. Pre deti je veľkou radosťou, keď môžu nosiť detské tričko so svojou obľúbenou postavičkou. Vieme, že takéto tričko dodáva sebavedomie, niekedy odvahu a určite je krásne a elegantne vyzerá v rôznych kombináciách.

Detské tričká New Balance s futbalovými klubmi

Tričko pre chlapca môže mať rôzne farby, vzory či potlač, no niet pochýb o tom, že detské tričká New Balance s logom obľúbeného futbalového klubu sa tešia neutíchajúcemu záujmu medzi najmladšou generáciou futbalistov. Chlapci majú väčšinou obľúbený klub a obľúbeného hráča, ktorého farby radi nosia. A v kombinácii s kopačkami pre deti robia úžasný dojem. Tričká s potlačou obľúbeného tímu určite pomôžu pri zápasoch a umožnia deťom naplno si užiť radosť zo športových aktivít. Chce vaše dieťa hrať futbal? Zistite, čím sa riadiť pri výbere prvých futbalových topánok pre dieťa.

Z akého materiálu by mali byť detské tričká?

Klasické detské tričká by mali byť vyrobené z kvalitnej bavlny. Bavlnené detské tričko umožňuje pokožke dýchať, je príjemné na telo, poskytuje pohodlie a komfort. Kvalitný materiál zaistí, že sa detské tričko nedeformuje, drží svoj tvar, jeho farby sa nesperú a zostanú rovnaké ako na začiatku. Detské športové tričká New Balance sú vyrobené z najkvalitnejších polyesterových vlákien, čo zaisťuje rýchle schnutie a dobrú cirkuláciu vzduchu.