Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Veľkosť

Farba

Rozsah zliav

Ľadvinky(5)

Schovať filtre

Pánske tašky cez rameno a ľadvinky

New Balance je jedným z popredných výrobcov športovej obuvi a športového oblečenia. V našej ponuke nájdete nielen oblečenie a obuv, ale aj rôzne druhy pánskych doplnkov, vrátane pánskych tašiek cez rameno, pánskych športových batohov a pánskych ľadviniek. Potrebujete pánsku ľadvinku na tréning alebo tašku cez rameno s vreckom na peniaze, ktorú si môžete vziať na koncert alebo na výlet? V našom e-shope nájdete to, čo hľadáte!

Pánska ľadvinka – pohodlie a jednoduché použitie

Pánska ľadvinka je mini taška, ktorá je ľahká a pohodlná na nosenie a poskytuje rýchly prístup k obsahu. Tento typ pánskych doplnkov je možné nosiť na výletoch na turistické účely, ako aj vziať so sebou na športový tréning alebo beh. Pánske ľadvinky sa dajú nosiť do práce a na každodenné prechádzky. Sú vhodné aj na ukladanie vecí v nich počas koncertov a veľkých outdoorových akcií. Takže sú to veľmi multifunkčné tašky a na rôzne príležitosti! Ľadvinku môžete nosiť mnohými spôsobmi. Využite naše inšpirácie!

Multifunkčné pánske ľadvinky

V našom obchode nájdete pánske ľadvinky vyrobené z vysoko kvalitného polyesteru, v rôznych štýloch a farbách. Máme pánske ľadvinky s jednou priehradkou na zips aj pánske ľadvinky s vnútornými priehradkami i vonkajšími vreckami. Naši zákazníci najčastejšie kupujú čierne modely, ale ak snívate o ľadvinke v nezvyčajnej farbe, nájdete ju takisto v našej ponuke! Dobrým príkladom je módna biela ľadvinka New Balance LAB91024WVP, ktorú môžete kombinovať so širokou škálou pánskych šnúrok. Je to pánska ľadvinka, ktorá má nastaviteľný bedrový pás a jednu vnútornú komoru. Je vyrobená z vysoko kvalitného polyesteru, ktorý zaručuje vysokú odolnosť.

Ľadvinka s vreckom na peniaze – bezpečnosť a skvelé možnosti nastavenia

Malá pánska taška s vreckom na peniaze by mala mať nastaviteľný a elastický pás, bezpečný typ upevnenia, ako aj priestrannú vnútornú komoru. Pánske ľadvinky New Balance, ktoré si môžete objednať v našom obchode, majú aj mnoho ďalších vylepšení. Niektoré z nich sú určené športovcom, ktorí radi cvičia v noci - z tohto dôvodu majú špeciálne LED diódy. Iné sú typickými ľadvinkami na peniaze so vstavaným zipsom a malým vreckom so sieťkou. Všetky sú multifunkčné a veľmi pohodlné na používanie!

Pánske ľadvinky a tašky za dobré ceny

V našej ponuke nájdete pánske ľadvinky, pánske opasky s fľašami na vodu, ako aj malé pánske tašky za atraktívne ceny. Ponúkame pánske ľadvinky v rôznych veľkostiach a farbách. V našom obchode si môžete kúpiť klasické pánske ľadvinky ideálne na cvičenie i prechádzky. Ak chcete inovatívnejšie riešenia, môžete sa rozhodnúť pre elastickú ľadvinku upevnenú na opasku. Rozmýšľate, kam schovať potrebné predmety počas behu? Spoznajte výhody športovej ľadvinky.