Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Kategórie

Farba

Veľkosť

Kolekcie

Rozsah zliav

Numeric(22)

Schovať filtre

Pánske topánky na skateboard - vyberte si najvyššiu kvalitu!

Hľadáte topánky na skateboard? V širokej ponuke New Balance nájdete najkvalitnejšiu priedušnú pánsku obuv. Ponúkame skate topánky v rôznych farbách a veľkostiach, prispôsobené potrebám každého fanúšika skateboardingu, amatérskeho aj profesionálneho.

Topánky na skateboard – vyskúšajte rad Numeric

Topánky na skateboard New Balance Numeric sú športové topánky, ktoré sa vyznačujú výbornou priľnavosťou, ventiláciou a tlmením nárazov, ako aj zvýšenou odolnosťou. Topánky New Balance Numeric tiež zaručujú lepšie ovládanie skateboardu. Medzi ambasádorov tohto radu topánok na skateboard patrí Tom Karangelov či Marquise Henry.

Topánky na skateboard - pohodlie a komfort používania

New Balance je jedným z popredných výrobcov športovej obuvi. Špecializujeme sa na výrobu pánskej športovej a basketbalovej obuvi. V ponuke New Balance nájdete rôzne druhy bežeckých topánok vrátane špecializovaných skateboardových topánok. Činnosť našej spoločnosti je založená na investíciách do výskumu nových technológií, vďaka ktorým skate topánky New Balance poskytujú svojim užívateľom maximálny komfort a bezpečnosť. Vybavenie topánok pružným jazykom umožňuje ešte lepšie priliehanie topánky k nohe. Topánky New Balance sú vybavené aj polyuretánovou stielkou, ktorá poskytuje vynikajúcu ochranu proti nárazom. Zistite viac o typoch čiapok so šiltom a vyberiete si ten najlepší na skateboard.

Zoznámte sa s topánkami na skateboard, ktoré využívajú najnovšie technológie

Skate topánky New Balance sú vyrábané s využitím špičkových technológií vyvinutých v priebehu dlhoročného vedeckého výskumu biomechaniky ľudského chodidla. Medzi technológie, ktoré používame na výrobu kvalitných skate topánok patrí N-durance. Toto riešenie spočíva v umiestnení gumeného materiálu na podrážku pod pätou, ktorý zvyšuje odolnosť topánky pri nárazoch na pätu. Vďaka tomu je športovanie nielen pohodlné, ale aj bezpečné.

Topánky s plochou podrážkou - novinky v ponuke

Z noviniek vrelo odporúčame modely New Balance NM379GRE a New Balance NM379BWH. Táto obuv je inšpirovaná pánskou športovou obuvou, ktorá v sebe spája moderný dizajn, vysokú odolnosť a mimoriadny komfort používania. Nové modely skate topánok New Balance majú hrubú podrážku a polyuretánovú stielku, vďaka čomu ich môžete pohodlne používať každý deň.

Skate topánky za atraktívne ceny – presvedčte sa!

V našom obchode si môžete jednoduchým a rýchlym spôsobom objednať značkové a módne skate topánky za cenu od 48,00 € do 110,00 €. Ponúkame rôzne veľkosti skate topánok, od 40 do 47,5 ako aj rôzne farby športovej obuvi. Pozrite si široký sortiment topánok na skateboard, ktoré sme pre vás pripravili, a prihláste sa na odber nášho newslettera. Potom budete informovaní o produktových novinkách, ako aj o horúcich akciách a zľavách, ktoré pravidelne ponúkame našim zákazníkom!

Objavte výhody pánskych športových topánok. Zistite, prečo značku New Balance oceňujú naši zákazníci po celom svete. Pozrite sa, aké športové doplnky by sa vám mohli hodiť na tréning.