Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vetrovky(0)

Schovať filtre

Detské oblečenie - bundy

Detská bunda je základom jesenného, jarného aj zimného šatníka. Výber optimálneho modelu zaručuje zachovanie tepla, ochranu pred dažďom a vetrom, teda všetko, čo by malo zabezpečiť bezstarostnú zábavu vonku!

Žiadne produkty

Výber správnej bundy a sezóny

Obchod New Balance ponúka široký výber modelov detských búnd, ktoré si môžete vybrať podľa svojich predstáv a preferencií vášho dieťaťa. Na zimu samozrejme navrhujeme zateplené dlhšie bundy, na jeseň a jar zase ľahšie, ktoré zahrejú, ale aj dobre odvádzajú vlhkosť.

Vlastnosti dobrej zimnej bundy - správna dĺžka

Zimné bundy pre deti by určite mali byť predovšetkým teplé. Na prechádzke, pri hre v snehu dieťa nemôže prechladnúť. Pri hľadaní tej správnej detskej bundy dbajte na jej dĺžku. Nemá zmysel kupovať krátku bundu, ktorá siaha sotva po pás. Deti pri zimných radovánkach často nedbajú na to, že sa im detské tričko či svetrík vyhrnú a odhalia chrbát. Zimné bundy pre deti so strihom dlhším ako len do pása vám dávajú záruku, že ani pri nechtiac odhalenom chrbátiku dieťa neprechladne, pretože bude zakryté dlhšou zimnou bundou.

Vlastnosti dobrej bundy na zimu - teplá kapucňa

Kapucňa detskej zimnej bundy je ďalšou ochranou proti chladu. Dieťa si ju môže nasadiť priamo na hlavu alebo skombinovať s čiapkou. Navyše, kapucňa v zimnej bunde môže byť záchranou ak dieťa čiapku stratí, napríklad počas školského výletu. Je to tiež veľmi dobrá ochrana pred chladom, keď dieťa napríklad vyjde z bazéna s horúcou hlavou. Kapucňa zimnej bundy má rozhodne veľa výhod a oplatí sa vyberať modely búnd s kapucňou, už len preto, aby dieťa mohlo kapucňu použiť v núdzovej situácii.

Vlastnosti dobrej zimnej bundy - nepremokavosť

Ďalšou vlastnosťou, ktorú by správne detské bundy na zimu mali mať, je nepremokavosť. Stavanie snehuliaka, sánkovanie či hádzanie snehových gúľ sú len niektoré zo situácií, v ktorých sa detské bundy dostanú do intenzívneho kontaktu so snehom a môžu premoknúť. V obchode New Balance nájdete bundy z materiálu NB Dry, čo je vylepšená verzia technológie LIGHTING DRY. Tento materiál je ľahký, kvalitný a poskytuje veľmi rýchly odvod vlhkosti, takže sa telo nezapotí v dôsledku prebytočného tepla.

Detské bundy na jar a jeseň

Ľahšie verzie detských búnd by nemali byť príliš zateplené, pretože to môže spôsobiť prehriatie organizmu. Ľahšie verzie detských búnd z obchodu New Balance sú vyrobené s využitím povrchovej úpravy NB Dry, ktorá zaisťuje optimálny odvod vlhkosti. Voliteľne môžu byť detské bundy vybavené, rovnako ako športové mikiny, kapucňami, ktoré poskytnú dodatočný komfort pri používaní. Vrecká na zips sú nenahraditeľnou výhodou akéhokoľvek typu vrchného oblečenia. Do takýchto bezpečných úkrytov sa určite zmestia tie najdôležitejšie, malé nevyhnutnosti.Čo sa nezmestí do vrecka, môžete schovať do batohu. Zistite viac o módnych a praktických batohoch New Balance do školy a nielen tam!