Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

Šortky(20)

Schovať filtre

Dámske šortky - ženskosť v športovom vydaní

Bez ohľadu na zvolenú formu aktivity, budú základným prvkom športového vybavenia dámske šortky, ktoré vám poskytnú maximálne pohodlie a komfort pri cvičení. Výber je naozaj pôsobivý - dámske šortky, legíny alebo dokonca športové sukne. Ktoré si vybrať?

Dámske šortky - (nielen) do posilňovne

Dámske šortky sú jedným z prvkov dámskeho oblečenia, ktorý by mal mať miesto vo vašom šatníku. Spájajú sa nám predovšetkým so športovým štýlom a oblečením, ktoré má pri cvičení stíhať naše tempo. Takéto spojenie je absolútne prirodzené, veď predsa len, dámske šortky sú jedným zo základných prvkov športového oblečenia, ktoré je vhodné nielen do posilňovne. Rovnako nenahraditeľné budú pri rannom joggingu, strečingu alebo dokonca výlete na bicykli mimo mesta. Ak chcete zistiť, aké šortky si vybrať na fitness, prečítajte si náš článok

Dámske šortky vo viac či menej športovom štýle

Dámske šortky New Balance sú spojením starostlivosti o najvyššie pohodlie a komfort pri fyzickej aktivite s nadčasovým a módnym dizajnom. Široká ponuka dámskych šortiek zaručuje, že každá z nás si tu nájde model, ktorý bude dokonale vyhovovať jej potrebám. Dámske šortky skvele doplnia letné štylizácie a budú skvelou alternatívou k dlhým nohaviciam, najmä ak sa rozhodnete pre tie s výraznou potlačou. Krátke dámske šortky alebo dámske legíny sú skvelé na beh vonku, do posilňovne alebo fitka. V ponuke New Balance sú aj dámske šortky s efektnými rozparkami na bokoch, ktoré zaručujú plný rozsah a voľnosť pohybu.

Dámske šortky New Balance - pozrite si našu ponuku

Klasické dámske šortky alebo obtiahnuté legíny? Dámske šortky 2v1 s legínami všitými vo vnútri alebo model s rozparkami na bokoch? Pri výbere dámskych šortiek si v prvom rade odpovedzte na otázku, v akých podmienkach ich chcete používať. Potrebujete pohodlné šortky na každodenné nosenie alebo skôr model, ktorý sa osvedčí pri cvičení vonku a v posilňovni? Hľadáte pohodlnú obuv na letné aktivity? Zistite viac o športových sandáloch.

Často kladené otázky

Aké dámske šortky si vybrať na fitness?

Vyberte si modely vyrobené z materiálov obohatených o technológiu NB Dry, ktoré vás udržia v suchu vďaka správnemu odvodu vlhkosti. V posilňovni sa budú skvele hodiť aj klasické krátke legíny alebo dámske šortky s rozparkami na bokoch, ktoré vám zaručia úplnú voľnosť pohybu.

S čím nosiť dámske šortky?

Dámske šortky sú univerzálnym riešením, ktoré poslúži nielen v posilňovni či fitku, ale skvele doplní aj letné, dovolenkové štylizácie.

Krátke dámske bežecké šortky – ktoré budú najlepšie?

Pri výbere dámskych bežeckých šortiek sa oplatí zvoliť dámske legínové kraťasy, ktoré budú skvelou voľbou na akýkoľvek typ tréningu, alebo dámske šortky 2v1 s legínami všitými vo vnútri, ktoré ochránia slabiny pred odreninami pri behu a intenzívnom tréningu.

Dámske šortky alebo dámske športové sukne - čo si vybrať?

Dámske šortky sú univerzálnym a mimoriadne pohodlným riešením, ktoré nebude obmedzovať pohyb a poskytne vám maximálny komfort. Dámske športové sukne sú zasa ideálnou ponukou pre ženy, ktoré sa chcú aj v posilňovni cítiť jednoducho žensky. Pre najvyšší komfort sa oplatí vybrať si model so všitými legínami.