Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

Legíny(17)

Schovať filtre

Dámske legíny - na hranici športu a streetwearovej módy

Bola to Jane Fonda, kto spopularizoval dámske legíny, ktoré sa stali súčasťou módy už pred rokmi a dnes si len upevnili svoju pozíciu. Dámske športové legíny sú dnes samozrejmosťou, ale čoraz viac sa stávajú aj súčasťou streetwearovej módy. Kraľujú dámskemu šatníku - športovému, domácemu i pouličnému.

Dámske legíny - univerzálna verzia športových trendov

Pre viac i menej fyzicky aktívne ženy. Pre tie, ktoré začínajú každý deň kilometrami osviežujúceho joggingu i pre tie, ktoré končia deň v posilňovni. Pre ženy, ktoré si predovšetkým cenia domáce pohodlie, ako aj pre tie, ktoré sa rady obliekajú módne, ale zároveň majú tendenciu k voľnejším a športovejším štylizáciám. Pre oba typy sú dámske legíny základom šatníkového vybavenia.

Dámske športové legíny - aktivita na najvyššej úrovni pohodlia

Pohodlné, dokonale prispôsobené a maximálne priliehavé. Zároveň zaisťujú najvyšší komfort nosenia a zaručujú optimálnu voľnosť pohybu. Toto sú kľúčové charakteristiky, ktorými by sme sa mali riadiť pri výbere dámskych športových legín. Správne vybrané dámske legíny vám umožnia nielen modelovať svoju postavu, ale aj skryť niektoré nedokonalosti. Skvelým riešením sú dámske legíny s vysokým pásom. Elastický materiál, z ktorého sú dámske športové legíny ušité, z nich urobí našu druhú kožu.

Dámske legíny na cvičenie - vaša druhá koža

Dámske legíny na cvičenie však majú oveľa dôležitejšiu úlohu. Túto úlohy splnia ideálne dámske legíny s vysokým pásom. Stojí za to vybrať si modely šité z rýchloschnúcich a priedušných látok, ktoré nám zaručia tepelný komfort. V ponuke New Balance nájdete dámske legíny na cvičenie so širokým pásom a gumou, ktorá ich drží na správnom mieste, vyrobené z látok, ktoré dobre odvádzajú vlhkosť.

Často kladené otázky

Ako nosiť dámske legíny?

Dámske legíny budú vyzerať skvele s vypasovaným crop topom v kombinácii s oversize košeľou, rovnako ako s pohodlnými, voľnými dámskymi mikinami. Doplňte vzhľad módnymi teniskami a praktickou ľadvinkou.

Z akého materiálu si vybrať dámske športové legíny?

Pri výbere dámskych športových legín alebo dámskych športových teplákov dbajte nielen na ich estetickú, ale aj na ich funkčnú stránku. Vyberte si dámske legíny na cvičenie vyrobené z elastickej, priedušnej látky. Mala by zaručiť optimálnu termoreguláciu tela, odvádzať pot von a zároveň sa dokonale prispôsobiť telu a vytvárať preň akoby druhú kožu.

Aké dámske legíny sú tie správne na fitness?

Dámske legíny s vysokým pásom budú najvhodnejšou voľbou na fitness alebo gymnastické cvičenia. Vyberte si model s elastickým širokým pásom, ktorý nielen zamaskuje prípadné nedokonalosti bruška, ale tiež zabezpečí, aby legíny zostali na svojom mieste aj pri zvýšenej aktivite.

Na čo sa zamerať pri výbere dámskych legín na cvičenie?

Najlepšie budú priedušné a elastické tkaniny, ktoré sa čo najviac prispôsobia telu. Vyberte si dámske tréningové legíny s plochými švami, ktoré vás ochránia pred odreninami a nepohodlím počas aktivity.