Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Kategórie

Určenie

Pre koho

Veľkosť

Farba

Cena

Rozsah zliav

Nohavice(9)

Schovať filtre

Pohodlné a odolné bežecké nohavice v ponuke New Balance

Máte radi fyzickú aktivitu nielen počas teplejších, ale aj chladnejších dní? Máte záujem o funkčné športové oblečenie? Pozrite si našu ponuku - v e-shope New Balance si môžete kúpiť módne a pohodlné nohavice na beh.

Aké sú výhody dámskych a pánskych nohavíc na behanie New Balance?

Bežecké nohavice dostupné v našom obchode sú skvelou voľbou z mnohých dôvodov. Boli vyrobené z vysokokvalitných materiálov:

  • bavlny, vďaka čomu sú príjemné na dotyk a ľahko sa udržiavajú v čistote;
  • polyesteru, ktorý zaručuje odolnosť - nohavice vám vydržia mnoho rokov, aj keď ich budete intenzívne používať.

Ak sa rozhodnete pre bežecké nohavice New Balance, vyberáte si pohodlie a funkčnosť. Nájdete tu modely s priestrannými bočnými vreckami, ktoré uľahčujú uloženie základných vecí, ako je telefón, peňaženka alebo kľúče. Môžete do nich tiež vložiť malú fľašu alebo drobné posilnenie, aby ste si počas intenzívneho výkonu dodali energiu. Šnúrka v páse vám umožní rýchle prispôsobenie nohavíc. Niektoré modely obsahujú aj reflexné prvky na zvýšenie bezpečnosti pri pohybe po zotmení.

Dámske a pánske nohavice na behanie dostupné v našom e-shope sú vyrobené z udržateľných materiálov - ekologických alebo recyklovaných. Preto sú vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorým záleží na znížení znečistenia životného prostredia.

Kedy sa vám zídu dámske alebo pánske nohavice na behanie New Balance?

Nohavice na behanie na jeseň a v zime od New Balance sú určené pre všetkých, ktorí majú radi pohyb na čerstvom vzduchu. Budú sa vám hodiť pri behu alebo náročnejších tréningoch:

  • pri behu na chodníkoch na sídlisku alebo v parku;
  • okolo štadióna;
  • v náročnejších podmienkach, napríklad v horách alebo v zablatenom lese.

Dámske a pánske nohavice na behanie New Balance sú tiež skvelé, ak dávate prednosť fyzickej aktivite v interiéri. Môžete si ich vziať so sebou, keď vás čaká tréning v posilňovni alebo vo fitnescentre. Oblečenie sa odporúča nielen na behanie, ale aj na iné aktivity, ako je napríklad jazda na skateboarde alebo kolieskových korčuliach alebo hranie basketbalu či futbalu.

Bežecké nohavice - široká ponuka v e-shope New Balance

V našom e-shope nájdete dámske či pánske nohavice na behanie. Ľahko tu nájdete taký model, ktorý bude vyhovovať vášmu štýlu, pretože naša ponuka je rozmanitá z hľadiska:

  • farby - okrem klasických farieb, ako je čierna, sivá alebo biela, je na výber aj hnedá, modrá alebo ružová;
  • strihu - môžete si vybrať voľné nohavice, ktoré vám poskytnú potrebnú voľnosť, alebo priliehavé nohavice, ktoré zvýraznia vašu postavu.

Ak hľadáte oblečenie do náročnejších poveternostných podmienok - nohavice na behanie v zime, budú bežecké nohavice New Balance ideálnou voľbou. Môžete ich nosiť pri športe aj na každý deň, napríklad do školy alebo do práce. Majú univerzálny strih a dizajn, ktorý sa hodí k rôznym outfitom.