Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

Rozsah zliav

Nohavice(25)

Schovať filtre

Dámske nohavice, športové tepláky New Balance

Dámska tepláková súprava je jedným z najmódnejších typov nohavíc. Pohodlie, komfort a nepochybne dobrý vzhľad – to sú vlastnosti dámskych športových teplákových súprav. Na prechádzku, do posilňovne, okolo domu – dámske tepláky sa hodia všade. Prezrite si módne dámske teplákové súpravy, ktoré ponúka New Balance a nájdite si pre seba ten správny model.

Dámske tepláky New Balance

New Balance sa bežne spája s bežeckou obuvou, no New Balance má toho oveľa viac, čo by vás mohlo zaujať. Okrem iného sú to dámske šortky a dámske teplákové súpravy, teda pohodlné nohavice určené nielen na šport, ale aj na štylizácie ležérneho štýlu obliekania pre aktívne ženy, ktoré si cenia nerušený komfort. Na výrobu dámskych športových nohavíc používame len tie najkvalitnejšie materiály, ktoré sú nielen príjemné na dotyk a odolné, ale spĺňajú aj požiadavky normy green leaf.

Dámska tepláková súprava – najmódnejšie nohavice posledných rokov

Dámska tepláková súprava si získala výnimočnú obľubu, keď sme všetci museli zostať doma – milióny žien na celom svete ocenili pohodlie a komfort, ktoré im prináša. Niet divu, že na trhu je čoraz viac rôznych modelov módnych dámskych teplákových súprav. Ružové, šedé alebo čierne, úzke alebo ležérne, s lemom alebo širokými nohavicami. Výber je obrovský a všetky tieto modely nájdete v New Balance! A ak chcete vedieť viac o tom, ako skombinovať pohodlný športový odev, prečítajte si náš článok!

Módne dámske teplákové súpravy

V New Balance držíme krok s najnovšími trendmi a snažíme sa, aby naše módne dámske teplákové súpravy boli nielen pohodlné, ale aj trendy! Preto okrem dámskych športových nohavíc nájdete u nás aj dámske mikiny, ktoré s nimi tvoria komplet. Poskladajte si svoj styling s teplákovou súpravou a budete si isté, že vaša športová elegancia je na najvyššej úrovni.

Dámske športové nohavice pre aktívne ženy

Dámske športové nohavice sú ideálnou voľbou pre ženy, pre ktoré je fyzická aktivita každodennou záležitosťou. Beháte, hráte basketbal, jazdíte na skateboarde alebo chodíte do posilňovne? Bez ohľadu na to, ako najradšej trávite voľný čas, dámske tepláky budú tou správnou voľbou. Nohavice sú navrhnuté tak, aby neobmedzovali pohyb pri fyzickej aktivite, čo je, ako vieme, jedna z najdôležitejších vlastností športového oblečenia. O tom, prečo by vo vašom šatníku nemali chýbať pohodlné tepláky, sme napísali v článku. Kliknite a zistite viac!

Často kladené otázky

Aké dámske tepláky si kúpiť?

Ak potrebujete tréningové nohavice do fitka, vyberte si dámske športové nohavice s priliehavým strihom vhodné na rôzne formy fyzickej aktivity. A ak hľadáte pohodlné nohavice na doma alebo pri neformálnych príležitostiach, ako je prechádzka alebo výlet mimo mesta, vyberte si voľné dámske tepláky, ktoré vám doprajú slobodu pohybu.

Akej farby dámske tepláky si kúpiť?

Určite ste si všimli, že je čoraz viac módne nakupovať oblečenie v pestrých, výrazných farbách. Preto v našej ponuke nájdete aj dámske teplákové súpravy v rôznych farbách. Pre tie s konzervatívnejším vkusom máme dámske tepláky aj v klasických farbách - čiernej, bielej, ako aj v sivej mélange, čo je asi najobľúbenejšia farba dámskych športových nohavíc.

Aké dámske športové nohavice budú vhodné do fitka?

Keď hľadáte dámske športové nohavice do fitka, zamerajte sa predovšetkým na pohodlie. Koniec koncov, pohodlie je pri fyzickej aktivite najdôležitejšie. V dámskych športových nohaviciach New Balance môžete behať, zdvíhať činky, cvičiť crossfit alebo fitness – naše dámske tepláky sa osvedčia za každých podmienok.