Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Farba

Veľkosť

Rozsah zliav

Basketbalové(15)

Schovať filtre

Pánska basketbalová obuv New Balance

Pánska basketbalová obuv je veľmi dôležitým prvkom basketbalovej kultúry. Správne zvolená basketbalová obuv poskytne skvelé odpruženie chodidiel a pomôže vám pri behu, ktorý je pri tomto športe nevyhnutný. Dynamika basketbalového športu si vyžaduje ochranu kĺbov a chodidiel – pánska basketbalová obuv to zaručí. Prezrite si ponuku basketbalovej obuvi New Balance a rozhodnite sa, ktorý z modelov si vyberiete na hru.

Basketbalové topánky. Čo ich charakterizuje?

Basketbalová obuv sa vyznačuje extrémne priľnavou podrážkou. Dynamika tohto športu a predovšetkým dribling hráčov spôsobujú, že basketbalové topánky sú neustále vystavované skúškam – musia hráčom poskytovať maximálnu priľnavosť, aby boli počas hry ich nohy v bezpečí. Basketbalové topánky môžu byť vysoké alebo nízke, avšak bez ohľadu na to, aký typ basketbalovej obuvi si vyberiete, musia mať široký zvršok.

Basketbalové topánky - ako si ich vybrať?

Pri výbere basketbalovej obuvi sa riaďte predovšetkým svojimi pocitmi a pohodlím. Čo cíti vaša noha, keď si topánku obujete? Dobré odpruženie, stabilizácia chodidla, prispôsobenie sa vašej anatómii - to pocítite, keď si obujete basketbalové topánky New Balance.

Topánky na basketbal. Môžete ich nosiť každý deň?

Hoci sú basketbalové topánky módnym prvkom stylingu, ktorý zvýrazní váš štýl a vášeň pre tento šport, nosiť basketbalové topánky každý deň nie je najlepší nápad. Pri kúpe pánskej basketbalovej obuvi sa oplatí investovať do modelu, ktorý bude slúžiť len na hru. Čím menšie tlmenie a väčšie opotrebenie, tým väčšia šanca na zranenie na ihrisku. Preto je lepšie nosiť basketbalovú obuv len na basketbal a na každodenné použitie si kúpiť samostatný pár pohodlných pánskych topánok.

Pánska basketbalová obuv - nebeská paleta farieb na ihrisku

Basketbalová obuv je lahôdkou pre tých, ktorí ocenia farebné prevedenie topánok. Ich živé farby, často doplnené vzorovanou grafikou a geometrickou potlačou, ako aj výšivky, zdobenie jazyka alebo päty, robia štylistické možnosti nekonečnými. Radi na ihrisku vynikáte? Basketbalovú obuv voľte vo farbách modrej, ružovej alebo oranžovej. Ak však nie ste fanúšikom pútavých farieb, môžete si vybrať čierne alebo šedé basketbalové topánky. Zistite, ako zladiť ponožky s rôznym druhom obuvi.

Basketbalové topánky spoluvytvorené hráčmi

Značka New Balance vytvorila v spolupráci s Kawhim Leonardom jeho vlastný rad pánskych basketbalových topánok. Basketbalové topánky navrhnuté Kawhim nie sú len líniou živých farieb a pútavých vzorov, ktoré priťahujú pohľady a vzbudzujú pozornosť. Je to tiež basketbalová obuv využívajúca technológie, ktoré udržujú chodidlo a kĺby v správnej polohe, zaisťujú bezpečnosť a odpruženie, ako je konštrukcia 3D Ultra Heel a zvršok Fit Weave.

Basketbalová obuv - ako si vybrať veľkosť basketbalovej obuvi?

Neodporúčame orientovať sa výlučne rozmermi - pri kúpe basketbalovej obuvi bude vhodnejším ukazovateľom dĺžka chodidla meraná v centimetroch. Položte nohu na kus papiera a nakreslite čiaru za pätou a za najviac vyčnievajúci prst na nohe (nie vždy to musí byť palec!). Zmerajte vzdialenosť medzi nimi a pridajte asi 1 centimeter. Porovnajte výsledok s tabuľkou veľkostí basketbalových topánok a vyberte si ideálnu veľkosť pre vás. Prečítajte si tiež: Ako si vybrať veľkosť topánok na beh?