Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Kategórie

Určenie

Farba

Veľkosť

Rozsah zliav

Futbal(8)

Schovať filtre

Futbalové príslušenstvo

Potrebujete príslušenstvo na futbalový tréning? Futbal nie je len lopta. Sú to aj futbalové chrániče, brankárske rukavice a pánske športové tašky. Kde kúpiť lacno tento typ profesionálneho športového vybavenia? V našom e-shope New Balance! Našim zákazníkom ponúkame kvalitné tréningové vybavenie a pánske vychytávky. Produkty, ktoré ponúkame, získali najvyššie hodnotenia FIFA, majú aj certifikáty FIFA quality rešpektované na celom svete. Nečakajte, pozrite si našu ponuku!

Futbalové chrániče

Futbalové chrániče holení sú povinnou výbavou každého futbalistu. Podľa pravidiel futbalových zväzov sa hráč nemôže zúčastniť oficiálnych zápasov bez riadnych holenných chráničov. Úlohou týchto pánskych futbalových doplnkov je chrániť holennú kosť pred úrazom pri kontakte s loptou alebo s iným hráčom. Futbalové chrániče sa môžu líšiť materiálom a stupňom ochrany, ako aj hmotnosťou a komfortom používania. Modely, ktoré ponúkame našim zákazníkom, sa dobre prispôsobia tvaru nohy a poskytujú jej vynikajúcu úroveň ochrany. Vyznačujú sa vrchnou časťou zo vstrekovaného PP a vnútornou REV-lite penou. Ponožka chrániča je vyrobená technológiou NB Dry.

Futbalové lopty

Futbalové lopty New Balance sú vyrobené z kvalitných materiálov, čo im dodáva potrebnú aerodynamiku a odolnosť. Ponúkame futbalové lopty, ktoré sú ručne šité a ich povrch je textúrovaný. U nás si môžete zakúpiť futbalové lopty s lesklým TPU povrchom určené na trávnaté ihriská, ale aj lopty do tréningovej haly. Vysoko kvalitný polyuretán zaisťuje dlhé a uspokojivé používanie lopty. Ide o profesionálne a spoľahlivé vybavenie, ktoré sa osvedčí ako pri zápasoch na nižšom stupni pokročilosti, tak aj pri profesionálnom tréningu.

Iné futbalové príslušenstvo

Ďalšími futbalovými doplnkami, ktoré sa oplatí zaobstarať si, ak to s futbalom myslíte vážne, sú futbalové rukavice. New Balance ponúka svojim zákazníkom unikátny rad brankárskych rukavíc vyrobených technológiou finger sling. Sú to rukavice, ktoré sú odolné voči poškodeniu a poskytujú brankárovi pevný úchop. Ich povrch je pokrytý penou Hyper Robusto, ktorá zastaví loptu a 3D silikónovými vložkami, ktoré uľahčujú vyrazenie lopty mimo dosah súpera. V našej ponuke nájdete aj pánske opasky s fľašou na vodu, ideálne na dlhé bežecké tréningy. Spoznajte výhody športovej ľadvinky. Prejdite na našu príručku!

Tréningové príslušenstvo – futbal – ceny

Sme jedným z popredných výrobcov z odevného odvetvia, ktorý sa špecializuje na výrobu športovej obuvi, športového oblečenia a športových doplnkov. Koľko stojí futbalové príslušenstvo New Balance? V našom e-shope si môžete zaobstarať profesionálne futbalové príslušenstvo za veľmi priaznivé ceny. Zistite, ako nosiť pánske šortky. Využite naše tipy.