Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Značkové detské topánky pre chlapcov a dievčatá – komfort a bezpečnosť

Detské chodidlá si zaslúžia všetko, čo je najlepšie na ich správny vývoj! Značkové tenisky pre chlapcov a dievčatá – investícia do komfortu prvých krokov a bezpečného spoznávania sveta.

Značkové topánky pre deti navrhujú najlepší odborníci, ktorí perfektne poznajú fyziológiu a potreby malých detských chodidiel a nôh. Materiály, z ktorých je vyrobený zvršok a podošva sú vyberané takým spôsobom, aby účinne stabilizovali detské chodidlá, poskytovali potrebné tlmenie, zaručovali pokožke náležité vetranie a účinné odvádzanie vlhkosti.

Pozrite sa, prečo sa oplatí investovať do značkovej detskej obuvi, a akú obuv zvoliť pre malé a staršie deti.

emea dtc iv574fc2 02

Značkové detské tenisky – prečo sa oplatí kúpiť ich?

Renomovaný výrobca detskej obuvi – najčastejšie je to záruka najvyššej kvality obuvi, vyrábanej z dôsledne vyberaných materiálov a so zachovaním prísnych štandardov a noriem výroby.

Prečo sa oplatí pouvažovať o nákupe značkových tenisiek pre dieťa? Toto sú najdôležitejšie argumenty:

  • Kvalita zhotovenia – značkové dievčenské a chlapčenské tenisky sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov, trvácnych a odolných voči opotrebovávaniu. Vďaka tomu budú dobre slúžiť dlhšie než lacné a nekvalitné topánky, čo v konečnom dôsledku pomáha ušetriť – lacnejšie topánky sa jednoducho musia meniť častejšie než značkové!
  • Pohodlie a dopasovanie – značkové tenisky sú navrhnuté so zameraním na komfort dieťaťa. Majú dobre profilovanú vložku, elastické podošvy, zaručujú náležité pruženie a tlmenie. Všetko vytvára pohodlie počas chodenia aj behania.
  • Bezpečnosť – renomované značky detskej obuvi dodržiavajú vysoké bezpečnostné štandardy. Detské tenisky sú dôkladne testované ohľadne pevnosti, trvácnosti, stability a protišmykových vlastností. Materiály používané na výrobu jednotlivých častí majú všetky požadované certifikáty, sú 100 % bezpečné pre pokožku, a neobsahujú žiadne škodlivé chemické látky.
  • Podpora vývoja chodidiel a nôh – počas prvých rokov života nohy rýchlo rastú a intenzívne sa vyvíjajú. Kvalitné tenisky môžu pozitívne ovplyvňovať vývoj chodidiel dieťaťa, a v prípade najmenších detí – bezpečne pomáhať pri učení chodenia. Vďaka náležitému prispôsobeniu, elastickým materiálom a správnemu tlmeniu, značková detská obuv uľahčuje udržiavanie správneho postoja, ako aj harmonický vývoj svalov a šliach nôh.
  • Štýl a móda – aj to je dôležité! Značkové tenisky – topánky s jedinečnými dizajnami a farbami, sledujúce aktuálne módne trendy, a predovšetkým atraktívne pre samotné deti (napr. svetielkujúce modely). Vyberajúc renomované značky získavate istotu, že topánky budú dobre vyzerať a budú ladiť s rôznymi štylizáciami.
undefined

Ako vybrať perfektné tenisky pre deti?

Pri výbere obuvi pre deti vždy zohľadnite ich najdôležitejšie parametre, ktoré sú podstatné pre komfort a bezpečnosť dieťaťa. Značkové tenisky sú topánky, ktorých zvršky sú vyrobené z kože, moderných syntetických materiálov, alebo z kombinácie oboch typov materiálov. Znovu podošvy najlepších detských tenisiek sú vyrobené z elastických pien, ktoré náležite tlmia nárazy, ako je napríklad populárna pena EVA.

undefined

Prispôsobte veľkosť detskej obuvi

Aby bolo používanie obuvi pohodlné, dôležitá je aj ich správna veľkosť. Prispôsobte veľkosť topánok príslušne podľa dĺžky a šírky chodidla dieťaťa. Vložka musí byť približne o 5 mm dlhšia, a zvršok zaručovať náležitý priestor pre celé chodidlo – prsty na nohách musia mať možnosť slobodne sa v topánke hýbať.

Pozrite si kolekciu krásnych tenisiek značky NB pre deti! Topánky od veľkosti 17.

undefined

Značkové tenisky do škôlky aj školy.

Nazúvacie topánky typu „slip on“ nie sú dobrým nápadom pre deti! Vyberte obuv viazanú šnúrkami alebo suchým zipsom – oba spôsoby umožňujú presne prispôsobiť tvar topánky k chodidlu dieťaťa (aj čo sa týka výšky podrážky) a náležite nohu stabilizovať. Keď vaše dieťa už chodí do škôlky – investujte do detských tenisiek zapínaných suchým zipsom, ktoré dieťa dokáže používať samo. Personál škôlky vám bude isto povďačný!

Vaše dieťa chodí už do školy? Dozvite sa, ako vybrať ideálne športové topánky do školy!

Športová obuv pre fyzicky aktívne deti

Nezabudnite o dodatočnom páre topánok na športovanie, napr. keď dieťa trénuje futbal či ľahkú atletiku, alebo keď sa spolu s rodinou venuje trekingu. Športová obuv musí byť vždy prispôsobené podľa aktuálnych poveternostných podmienok, ako aj k podkladu, na ktorom sa používa. V ponuke New Balance okrem iného nájdete detská obuv na behanie a kopačky.

Dozveďte sa viac o kopačkách pre deti – ako vybrať tie správne a ktoré parametre zohľadniť?

Najpopulárnejšie modeli detských tenisiek v New Balance

Výber detských tenisiek je skutočne široký. V tejto kategórii nájdete tak klasické športové sneakery, ako aj detské členkové tenisky, alebo tenisky na vysokej podrážke pre staršie deti.

V New Balance kladieme dôraz na to, čo je podľa nás najlepšie pre vyvíjajúce sa chodidlá detí. Nájdete tu predovšetkým klasické športové tenisky, s nízkym zvrškom a tlmiacimi podošvami. Vybrané modely pre najmladšie deti majú dodatočne vystužené špičky a päty chrániace nohy, ktoré sa len učia chodiť.

Spoznajte kolekciu športových topánok pre deti značky New Balance. Solídne tenisky s tlmiacimi podošvami a trvácnymi zvrškami s najmódnejšími farebnými odtieňmi.

Pridané autorom New Balance