Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Veľkosť

Farba

Určenie

Šírka

Rozsah zliav

Kolekcie 997(18)

Schovať filtre

New Balance 997 Men - klasika, ktorá nikdy nezanikne!

New Balance 997 je jedným z najikonickejších modelov športovej obuvi v histórii značky. Za viac ako 30 rokov pôsobenia na trhu si tieto topánky získali uznanie mnohých generácií užívateľov a ich popularita pretrváva dodnes. Tento model je súčasťou kánonu ikonických streetwearových topánok a jeho majitelia ho oceňujú pre pohodlie pri nosení a univerzálny dizajn.

História a technológia New Balance 997

Spoločnosť New Balance bola založená v roku 1906 v Spojených štátoch amerických a odvtedy neustále pracuje na zdokonaľovaní svojich produktov. Pánske tenisky New Balance si získali celosvetovú obľubu vďaka výsledkom práce na technologických riešeniach a topánky New Balance 997 sú toho dokonalým príkladom.

Dizajnéri New Balance 997 veľmi dobre vedeli, ako skombinovať módu a pohodlie a vytvoriť líniu obuvi, ktorá nerobí kompromisy. Výsledkom je model 997 s ľahkou, čistou líniou zvršku a zvýšenou podrážkou, prešívanými látkami a výrazným logom na boku topánok. Ide o topánky, ktoré sa nedajú zameniť so žiadnym iným modelom.

Pánske NB 997 - štýl a farby

Pánske 997 New Balance si získali sympatie zberateľov topánok, no osvedčia sa aj pri každodennom používaní. Ich pohodlná podošva vyrobená s maximálnym dôrazom na detail poskytuje užívateľovi pohodlie pri chôdzi a tlmenie nárazov. Vďaka tomu sú tieto topánky nielen pohodlné, ale aj zdravé a bezpečné. Tlmenie pri chôdzi je dôležitým aspektom v kontexte práce kĺbov.

Topánky New Balance 997 sú dostupné v rôznych farebných variantoch – od decentných jednofarebných modelov, cez modely so živými farbami, až po bláznivé a viacfarebné. Vďaka tomu si každý nájde model, ktorý vyhovuje jeho potrebám a štýlu.

Prečo sa oplatí siahnuť po 997?

Pánske topánky New Balance 997 si totiž získali uznanie po celom svete. Ich výnimočné pohodlie a univerzálny dizajn ich robí vhodnými pre mnoho rôznych typov štylizácií, či už na šport alebo na voľný čas. Vďaka inovatívnym technológiám a kvalitnému spracovaniu sú odolné a trvácne a ich výber je zárukou spokojnosti s nákupom. Ak vám záleží na topánkach, ktoré vás budú sprevádzať každý deň a móda je pre vás rovnako dôležitým parametrom, pánske New Balance 997 sú pre vás ideálnou voľbou.