Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Kolekcie

Pre koho

Druh

Určenie

Šírka

Reklamné výrobky

Farba

Veľkosť

Kategorie

Cena

Rozsah zliav

Kolekcie 500(15)

Schovať filtre

Pánske tenisky New Balance 500

Topánky New Balance sú jedným z najznámejších modelov v streetwear móde. Už roky triumfujú nielen v športovej a mestskej móde, ale čoraz častejšie sa objavujú aj vo svete bežného oblečenia. Jedným z top modelov tejto športovej značky je bezpochyby rad New Balance 500.

Tenisky New Balance 500 - módne a univerzálne

Pánske tenisky New Balance už dávno nie sú len synonymom športového vzhľadu, ale čoraz častejšie sa objavujú aj v šatníku milovníkov mestského štýlu. Tenisky NB 500 sa vyznačujú štíhlym tvarom a výraznými farbami. Preto sú to topánky, ktoré poslúžia fanúšikom pohodlnej a komfortnej obuvi na každodenné chodenie ako aj tým, ktorí hľadajú nápadné modely doplňujúce ich originálne outfity. Univerzálnosť pánskych tenisiek 500 je odpoveďou na módne trendy prevládajúce na ulici i do práce, kde neexistuje striktný dress code. O tom, že tenisky sú skvelou obuvou na rôzne príležitosti, sa dozviete v našom článku.

Pánske topánky radu New Balance 500 - pre štýlových mužov

500-ky sa vyznačujú výraznou širokou podrážkou, ktorá poskytuje vynikajúcu rovnováhu pri zachovaní ľahkého a štíhleho vzhľadu topánok. Medzipodrážka je vyrobená z mäkkej EVA peny, ktorá zaručuje pohodlie pri používaní. Optimálnu priľnavosť k zemi zaisťuje gumená podrážka s klasickým nášľapom.

Vďaka tomu je pánska obuv NB 500 ideálna nielen na mestské prechádzky, ale aj náročnejšie trasy. Budú sa skvele hodiť ako športová obuv, ktorá je navrhnutá tak, aby držala krok s aktívnymi mužmi. Hľadáte módne a pohodlné oblečenie na cvičenie? Zistite, čo sa vám môže hodiť.

Často kladené dotazy

Čo charakterizuje pánske tenisky New Balance 500?

Topánky New Balance 500 sú univerzálne tenisky, ktoré sa vyznačujú nadčasovým dizajnom. Ľahká a štíhla silueta topánky je doplnená tvarovanou a dokonale vyváženou podrážkou, ktorá poskytuje maximálne odpruženie a sebavedomý a pohodlný krok. Zvršok je vyrobený z kvalitného materiálu a plastu, vďaka čomu sú dostupné v mnohých farbách a udržiavať ich v čistote je mimoriadne jednoduché - stačí kefka na topánky alebo vlhká handrička.

S čím nosiť NB 500?

Pánske topánky New Balance z radu 500 sú ikonickou a neustále obľúbenou obuvou na každodenné nosenie. Univerzálne tenisky z radu 500 sú skvelým doplnkom mestského štýlu, ktorý sa hodí na každodenné nosenie, do práce, ako aj na pohodový výlet na vidiek.