Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Veľkosť

Farba

Určenie

Šírka

Kolekcie

Made in UK(21)

Schovať filtre

Kolekcia pánskych topánok New Balance Made in UK

V e-shope New Balance vám ponúkame módne pánske topánky Made in UK, ktoré sa vyznačujú nielen atraktívnym dizajnom, ale aj najnovšími technológiami. Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu športovej obuvi, športových doplnkov a športového oblečenia a naša obchodná koncepcia je založená na investíciách do výskumu nových technológií.

Pánske topánky z UK

V ponuke pánskej obuvi značky New Balance sú modely, ktoré spájajú štýlový dizajn s funkčnosťou. Medzi nimi stojí za zmienku model New Balance 1500, ktorý má päťdielnu podrážku so systémom ENCAP a model New Balance M991GBT, vybavený podrážkou odolnou voči oderu s technológiou Abzorb a N-durance. Klasický nadčasový rad 576 a modely pánskej obuvi New Balance OM576GPM sú veľmi obľúbené už viac ako 20 rokov.

Bezpečnosť a pohodlie – New Balance Made in UK

Naše pánske topánky z UK sa vyznačujú nielen jedinečným dizajnom, ale aj najnovšími technológiami. Použitie technológií ako N-durance, OrthoLite, Encap či Abzorb zaisťuje vysoký komfort používania a odolnosť obuvi. Vďaka týmto inovatívnym riešeniam sú topánky New Balance skvelou voľbou pre profesionálnych športovcov, tak aj pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a odolné tenisky na každý deň. Bielizeň na tréning a na každý deň? Prečítajte si viac o termoaktívnej bielizni.

New Balance Made in UK - pánska obuv pre každého

Naša ponuka pre mužov je veľmi široká, čo vám umožňuje vybrať si topánky, ktoré budú plne spĺňať vaše očakávania a potreby. Naše pánske topánky z UK vyrobené v továrni Flimby vo Veľkej Británii sa pohybujú v rozmedzí od od 216 € do 240 €, vďaka čomu sú dostupné pre každý rozpočet. Vďaka vysokej kvalite spracovania sú topánky New Balance nákupom na mnoho sezón. Prečo je také dôležité, aby boli športové topánky odolné? Lebo ich môžete nosiť neustále! Tenisky sú skvelou obuvou na každú príležitosť. Chcete vedieť viac? Prejdite na článok!

Ak snívate o odolných a módnych pánskych topánkach, ktoré vám poskytnú pohodlie a komfort, vsaďte na moderné technológie a nadčasový dizajn. Vyberte si pánske topánky New Balance Made in UK a presvedčte sa sami, že je to pre vás tá najlepšia voľba!