Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Kolekcie 725(0)

Schovať filtre

Pánske topánky New Balance 725

Pod značkou New Balance vám prinášame najznámejšiu a najžiadanejšiu športovú obuv. Módna ikona životného štýlu, ktorá kombinuje najvyšší komfort a netradičný, originálny dizajn. Tak sa nepochybne dajú opísať pánske topánky zo série New Balance 725, ktoré sú dokonalým zavŕšením módneho každodenného stylingu v mestskom štýle so športovým nádychom.

Žiadne produkty

New Balance 725 – genéza značky

Americká značka New Balance bola spočiatku spájaná len s topánkami určeným športovcom. Začiatky producenta však nenasvedčovali, že má pred sebou takú závratnú kariéru. Jeho cieľom bolo zvýšiť komfort pracovníkov, ktorí boli nútení celý deň chodiť v nepohodlnej obuvi. Nápravou mali byť vtedy špeciálne vložky do topánok v tvare trojuholníka, ktoré poskytovali oporu pre tri body chodidla pre zvýšenie pohodlia používateľov. Prvé topánky podpísané značkou New Balance uzreli svetlo sveta až o 30 rokov neskôr a odvtedy sa tešia neutíchajúcej obľube nielen vo svete športu.

Čím sú charakteristické pánske topánky New Balance 725?

Pánska tréningová obuv New Balance 725 je štylizovaná do bežeckej klasiky zo začiatku 21. storočia. Masívny tvar obuvi tvorí zvršok z kvalitných textilných, syntetických a sieťovaných materiálov. Dopĺňa ho hrubá, dobre odpružená medzipodrážka vybavená systémom ABZORB. Vonkajšia podošva obohatená o tvrdý gumový materiál N-Durance zaručuje primeranú odolnosť a dodatočnú ochranu päty pri nárazoch o tvrdý povrch. " target="_blank">Pánska tréningová obuv New Balance zo série 725 sa hodí nielen ako každodenná lifestylová obuv, ale aj ako bežecká obuv alebo na intenzívny tréning do posilňovne.

Pre koho sú New Balance 725 určené?

Obuv skvele ladí ku klasickému i športovému pánskemu oblečeniu. Pánske topánky zo série New Balance 725 sú dokonalým príkladom obuvi, ktorá udrží krok s mužmi žijúcimi v neustálom zhone a zároveň poslúžia ako doplnok športových štylizácií v prípade voľného, mestského štýlu. Chystáte sa na tréning? Tieto športové doplnky budú užitočné nielen v posilňovni.

Ako čistiť topánky New Balance 725?

Modely pánskej obuvi z radu New Balance 725 sú vyrobené z najkvalitnejších textilných materiálov a sieťovaných prvkov. V ich prípade sa neodporúča mechanické čistenie. Najbezpečnejším riešením je čistenie topánok New Balance kefkou na topánky a vlhkou handričkou. Väčšie nečistoty, ako napríklad zaschnuté bahno, je možné odstrániť jemnou kefkou a handričkou s mydlom a vodou.