Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Určenie

Farba

Veľkosť

Šírka

Výška podrážky

Rozsah zliav

BEH V TERÉNE(30)

Schovať filtre

New Balance – odolná a pohodlná pánska trailová obuv v našom e-shope

Pánska trailová bežecká obuv musí byť mimoriadne odolná, aby vám poskytla dostatočné pohodlie a ochranu chodidla aj v tých najnepriaznivejších podmienkach. Ak hľadáte odolnú a pohodlnú bežeckú obuv, náš e-shop je ideálnym miestom na nákup.

Kedy je pánska trailová bežecká obuv New Balance vynikajúcou voľbou?

Pánska trailová bežecká obuv je ideálna, ak obľubujete výlety mimo mesto. Vďaka konštrukcii, ktorá poskytuje výnimočnú odolnosť a pohodlie aj v tých najnáročnejších podmienkach, ju môžete nosiť pri pohybe:

  • po lesných cestách, ktoré sú plné prekážok, napríklad vyčnievajúcich koreňov;
  • v horách, na chodníkoch aj mimo nich - naša trailová bežecká obuv má protišmykovú podrážku, takže nehrozí riziko pádu pri behu cez mokré kamene alebo skaly.

Obuv New Balance je tiež vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí sa amatérsky aj profesionálne venujú prekážkovému behu. V našom obchode si môžete kúpiť oblečenie určené pre obe skupiny, napríklad pánske šortky New Balance.

Prečo si kúpiť pánsku trailovú obuv New Balance?

Pánske topánky na prekážkový beh , podobne ako iné modely značky New Balance, napríklad zimné topánky, sú ideálnou voľbou z mnohých dôvodov. Naša obuv je pohodlná a udrží vás v primeranom pohodlí, aj keď sa pohybujete v nerovnom alebo blatistom teréne. Je to tak vďaka:

  • pružnej pene, ktorá výborne tlmí nárazy;
  • drážkam v podrážke, ktoré sú zodpovedné za dokonalú priľnavosť pri behu do kopca a z kopca;
  • rekuperácii energie – je k dispozícii v niektorých modeloch, napríklad v obuvi New Balance FuelCell SuperComp Trail.

V našej ponuke nájdete outdoorovú bežeckú obuv, ktorá je nielen odolná, ale aj módna. Máte na výber zo širokej škály modelov, ktoré sú k dispozícii v rôznych farbách. U nás si jednoducho kúpite obuv, ktorá dokonale zodpovedá vášmu preferovanému štýlu.

Pánska bežecká obuv New Balance - aké modely sú k dispozícii v našom obchode?

Pokiaľ ide o pánsku trailovú obuv, u nás máte široký výber. Odporúčame najmä model New Balance Fresh Foam Hierro, ktorý sa vyznačuje:

  • podrážkou Vibram – so skvelou priľnavosťou k zemi a odolnosťou voči blatu;
  • štupľami na behúni – majú protišmykové vlastnosti, ktoré uľahčujú beh do kopca a z kopca.

Na beh v teréne je výbornou voľbou aj model New Balance Dynasoft Nitrel. Je určený pre neutrálne a supinujúce chodidlá. Má podrážku AT-Tread, ktorá zabezpečí skvelú priľnavosť na akomkoľvek povrchu.

Zistite viac: Aké topánky a oblečenie je vhodné na výlet do hôr?