Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Farba

Veľkosť

Určenie

Šírka

Výška podrážky

Kolekcie

Kategorie

Rozsah zliav

BEH V TERÉNE(25)

Schovať filtre

Dámske trailové bežecké topánky – množstvo modelov New Balance za skvelé ceny

Radi sa pohybujete mimo vyznačených trás alebo sa často zúčastňujete bežeckých pretekov? Dámske trailové bežecké topánky New Balance sú pre vás ideálnou voľbou. Zistite, prečo by ste si mali vybrať našu obuv.

Bežecká obuv New Balance pre ženy – skvelá voľba z mnohých dôvodov

Ak hľadáte módnu a pohodlnú obuv, pozrite si tipy, ktoré sme pre vás pripravili v našom e-shope. Dámska bežecká trailová obuv od New Balance je mimoriadne odolná, pohodlná a funkčná, čo je dané jej jedinečným dizajnom a konštrukciou. Tú tvorí, okrem iného:

  • tlmiaca pena, ktorá výborne tlmí nárazy – to je dôležité najmä pri prechádzaní terénom plným kameňov, koreňov a dier v zemi;
  • gumová podrážka, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu - naše trailové bežecké topánky vám budä dlho slúžiť, aj keď ich budete používať v tých najnáročnejších podmienkach.

S obuvou New Balance budete pripravení takmer na každé počasie. Nebudete sa báť nepríjemného tepla (účinné vetranie zabezpečuje sieťovina) ani mierneho dažďa (obuv má nepremokavé a protišmykové vlastnosti).

Kedy sa oplatí kúpiť dámske trailové bežecké topánky New Balance?

V našom obchode nájdete dámsku trailovú bežeckú obuv, ktorá vám pomôže bez problémov absolvovať tréning alebo sa zúčastniť pretekov v náročných podmienkach. Umožňujú pohodlný a bezpečný pohyb po spevnenom aj podmáčanom teréne.

Takáto obuv je ideálnou voľbou, ak máte radi pohyb vonku a vyberáte si napríklad trasy, ktoré sa nachádzajú:

  • na lúkach;
  • v lesoch;
  • v horách.

A ak potrebujete dodatočnú ochranu pred premenlivými poveternostnými podmienkami, v e-shope New Balance si môžete kúpiť nielen outdoorovú bežeckú obuv , ale aj funkčné oblečenie. Okrem iného odporúčame bundy, ako aj legíny.

Ktorú dámsku bežeckú trailovú obuv z radu New Balance sa oplatí vybrať?

Hľadáte informácie o tom, ktoré modely z nášho obchodu sa budú najviac hodiť do tých najnáročnejších podmienok? Skvelou voľbou je napríklad model New Balance Fresh Foam Hierro, ktorý sa vyznačuje množstvom funkcií zvyšujúcich pohodlie. To platí napríklad pre hrubú vrstvu gumy pod pätou a zosilnený materiál na zvršku, ktoré poskytujú účinnú ochranu pri náraze obuvi na kamene alebo korene.

Beh v náročnom teréne vám výrazne uľahčí aj model New Balance Dynasoft Nitrel. Využíva vložku NB Comfort Insert, ktorá absorbuje vibrácie, a špeciálne tvarovaný jazyk, ktorý chráni prsty pred rizikom zranenia.

Prečítajte si tiež: Aké štýly si vybrať pre dámske tenisky?