Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber

Farba

Veľkosť

Určenie

Šírka

Výška podrážky

Kolekcie

Kategorie

Rozsah zliav

NEUTRÁLNY DOŠĽAP / SUPINÁCIA(51)

Schovať filtre

Supinačné dámske bežecké tenisky od New Balance

Neutrálne dámske bežecké topánky sú ideálne, ak máte neutrálne alebo mierne pronujúce chodidlo. V našom obchode nájdete modely, ktoré sú mimoriadne pohodlné a vydržia mnoho sezón aj pri intenzívnom používaní.

Čo sú neutrálne a supinačné bežecké topánky?

Ak vás zaujíma, aká obuv vám poskytne dokonalé pohodlie pri behu, oplatí sa vedieť, čo znamenajú neutrálne a supinačné dámske bežecké topánky. Ich konštrukcia súvisí s pronáciou, čo je spôsob, akým sú chodidlá umiestnené počas pohybu. Môžete mať:

  • prirodzenú chôdzu, čo znamená, že celé chodidlo sa dotýka zeme na rovine, pričom päta sa otáča približne o 15 stupňov a pri zdvíhaní sa odrážate všetkými prstami súčasne;
  • nedostatočná pronácia alebo supinácia - charakteristické je, že v kontakte so zemou je len vnútorná časť chodidla a odrážate sa len od malých prstov.

Neutrálne/supinačné dámske bežecké topánky, ktoré si môžete kúpiť v našom e-shope, sú ideálnou voľbou pre osoby s neutrálnym chodidlom i pre osoby so supináciou.

Prečítajte si tiež: Aké vlastnosti majú najlepšie bežecké topánky?

Prečo by ste si mali kúpiť supinačné dámske tenisky na beh od New Balance?

Ponúkame vysokokvalitnú supinačnú/neutrálnu bežeckú obuv, ktorá je skvelá pre rôzne podmienky. Môžete ju mať obutú počas horúceho dňa aj počas mierne chladnejších dní, vrátane dažďa.

Neutrálna dámska bežecká obuv, podobne ako ostatné kategórie obuvi New Balance, napríklad obuv na prekážkový beh, je veľmi pohodlná na nosenie. Je to tak vďaka:

  • ľahkej konštrukcii, ktorá znižuje námahu pri zdvíhaní a spúšťaní nôh;
  • stabilite počas behu - tú zabezpečuje vhodná zmes vlákien v strednej časti;
  • účinnej ventilácii, ktorá je dôležitá najmä počas horúcich dní - vďaka sieťovine sa nohy nadmerne nepotia.

Supinujúce bežecké topánky New Balance pre ženy sú tiež mimoriadne odolné. Vplýva na to napríklad dezén vnútornej podrážky, ktorý je vyrobený z gumy odolnej voči poškodeniu.

Ktoré neutrálne dámske bežecké topánky z radu New Balance sa oplatí vybrať?

Bez ohľadu na to, aký štýl preferujete a či máte neutrálne alebo supinačné chodidlá, obuv dostupná v našom e-shope splní vaše očakávania. Z mnohých modelov odporúčame napríklad New Balance FuelCell SC Elite. Výrazná rekuperácia energie vďaka doske z uhlíkových vlákien a minimálne vrstvenie materiálu znamená maximálnu podporu pre vaše nohy počas pohybu.

Ďalšou rovnako zaujímavou možnosťou pre ženy je model New Balance Fresh Foam X 880. Konštrukcia využíva ľahkú a pružnú penu, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči deformácii, takže poskytne výnimočné pohodlie pri behu.

Potrebujete nielen obuv, ale aj bežecké oblečenie? Pozrite si ponuku legín New Balance.