Doprava a vrátenie zadarmoViac
Prihlásiť sa na odoberanie newsletteru

Vyber(1)

Kategórie

Určenie

Farba

Veľkosť

Šírka

Výška podrážky

Kolekcie(1)

Filter (2)Novinka
Fresh Foam 1080
Odstrániť všetko

Na behanie(5)

Schovať filtre

Pánska bežecká obuv New Balance – zamilujte sa do športu

Pánska bežecká obuv je základom každého behu – či už ide o rekreačný beh alebo maratón. New Balance ponúka pánsku bežeckú obuv vybavenú vlastnými technológiami, ktoré bežcom uľahčujú každý krok. Vyberte si pánsku bežeckú obuv prispôsobenú vašim potrebám ešte dnes!

S históriou siahajúcou do prvej polovice dvadsiateho storočia vyvinula spoločnosť New Balance technológiu, ktorá zaručí, že keď si vyberiete bežeckú obuv New Balance, vyberáte si topánky, ktoré boli testované generáciami bežcov a uznávané odbornými médiami.

Pánske bežecké topánky. Kde začať?

Aký je povrch, na ktorom beháte najčastejšie? Odpoveď na túto otázku vám umožní určiť požadovaný stupeň odpruženia topánok. Je tiež dôležité zmerať chodidlo, pretože bežecké topánky sa odporúča kupovať podľa dĺžky stielky. K dĺžke, ktorú označíte pravítkom, pridajte 0,5-1,5 cm. Čím dlhšie trasy zvyknete behať, tým viac miesta pridajte. Nedostatok priestoru navyše v pánskej bežeckej obuvi môže mať za následok bolestivé pľuzgiere a otlaky, a to všetko kvôli tomu, že nohy počas cvičenia opuchnú. Pozrite si aj ponuku na ďalšiu pánsku outdoorovú bežeckú obuv.

Bežecká obuv. Symbol bežca

Pánska bežecká obuv je základným aspektom bežeckej kultúry, ktorá sa okolo tohto športu vytvorila. Často sa o nich diskutuje a skúsení bežci sú schopní minúť naozaj veľké peniaze za pohodlné a ľahké bežecké topánky New Balance. Nie je prekvapením, že okrem pohodlia, ktoré prinášajú chodidlám, sa pozornosť upriamuje aj na ich vzhľad. Široká škála farieb, klasický aj umiernený dizajn, ako aj moderné modely v súlade s najnovšími trendmi - to všetko nájdete medzi bežeckými topánkami New Balance. Pozrite si aj našu špeciálnu bežeckú obuv s hrotmi.

Ľahká obuv na behanie pre každý rozpočet

Klasické pánske New Balance sú k dispozícii v mnohých cenových variantoch, aby ste sa uistili, že si pre seba každý nájde ten správny model. Zľavové akcie na topánky vám umožnia kúpiť si vysnívaný model za priaznivú cenu.

Prečítajte si na internetových fórach, aké sú názory na bežecké topánky New Balance. Uvidíte - len pozitívne! Zoznámte sa s našou ponukou - u nás nájdete:

 • pánske športové topánky so supináciou,
 • pánske športové topánky s pronáciou,
 • pánske bežecké topánky pre začiatočníkov,
 • pánske trailové topánky,
 • pánske trekové topánky.
 • Preskúmajte aj najtrendovejšie bežecké nohavice pre mužov.

  Často kladené otázky

  Ako si vybrať pánsku bežeckú obuv?

  Vyberte si bežeckú obuv podľa miesta, kde beháte najčastejšie: v posilňovni alebo v inom krytom zariadení, alebo možno uprednostňujete vonkajšie trasy? V závislosti od toho, aká bude odpoveď, si vyberte topánky so správnou úrovňou odpruženia - čím tvrdší je povrch, tým mäkšie budú vaše topánky. Venujte pozornosť stabilizácii topánky, ktorá bude dôležitá, ak bežíte po rôznorodom, nerovnom teréne. Priľnavosť k zemi je tiež dôležitá. Na skalnaté, mokré a bahnité chodníky si vyberte bežecké topánky s drážkovanejším dezénom.

  Mala by byť bežecká obuv väčšia?

  Áno. Dôkladne si zmerajte chodidlo a pridajte k jej dĺžke niekoľko milimetrov. S prebytočným priestorom to však nepreháňajte. Príliš veľké bežecké topánky môžu spôsobiť nielen odreniny a pľuzgiere, ale môžu sa vám pri behu aj vyzuť.

  Ako často je potrebné meniť bežeckú obuv?

  Pre každého to bude iný časový interval, pretože hlavným faktorom v tomto prípade je úroveň opotrebenia obuvi. Predpokladá sa, že bežecká obuv má priemernú životnosť asi 1000 km. Táto hodnota je však variabilná - je ovplyvnená hmotnosťou bežca aj povrchom, na ktorom ich používa. Preto pravidelne kontrolujte, či vaše topánky nie sú tvrdé. Ak máte pocit, že stratili svoju pôvodnú jemnosť, je to znamenie, že je čas rozhliadnuť sa po nových.